Lákadlom pre investorov majú byť dlhšie daňové prázdniny
slovenske vlady nemaju ziadnu sociologicku viziu rozvoja spolocnosti. ak si precitate volebne programy jednotlivych parlamentnych stran, date mi za pravdu, ze je to hroza.ziadna strana si doteraz nevytvorila nejaku koncepciu rozvoja spolocnosti. ale vsetky strany chcu stavat napr. dialnice., ale ziadna z nich nevypracovala ekonomicky prinos pre ekonomiku. nikto nepochybuje, ze moderny dopravny system urychluje obeh tovarov.
v tlaci sa nam stale ponuka akasi vizia buducnosti, ze na slovensko pridu zahranicni investori a ti to tu akoze zachrania.inymi slovami nik iny ako zahranicny investor to tu nedokaze zachranit.aj z tohto je vidiet, ze nase vlady v tej nasej brumtelesovej republike nemaju ziadnu viziu o vyvoji a ziadne varianty rieseni co a ako dalej v ekonomike spolocnosti.
ale ak sa mylim, prosim poskytnite mi link na taku stranku kde sa aspon o tom trosku pise.