Ludia si neuvedomuju, ze sporenim cez druhy pilier vlastne stracaju svoje imanie. Na tomto biznise zarabaju len DSS-ky. Pokial sa nezmeni penazny system, tak to bude pre ludi stratove. Sucasny penazny system je zalozeny...na inflacii. Co z toho, ze niekto si naspori xEuro, ked o 20 - 30 rokov si za to moze kupit monzno len 1/3 co dnes.
Preto si myslim, ze najspravodlivejsi je priebezny system. Nevadi, ze ubuda mladych ludi, to nie je dolezite, dolezita je technicka vyspelost ekonomiky. Este ak mame silnych zdravych mladych ludi, ktori su hlupy, tak co nam to pomoze?? Rozhodujuca je vyspelost ekonomiky a nie pracovna sila.


