vojak stano
pamatam sa na tieto auta, ked som bol vojakom tak sme ich pouzivali, boli to auta ktore boli schopne prepravit naklad tam kde by sa dostal snad len tank. skoda ze sa take auta dalej nevyrabaju u nas, ale to vsetko bolo uz tak strasne davno, ze sa na to aj davno zabudlo.


