Funkciu prezidenta z môjho pohľadu možno kľudne zrušiť...je to len persóna naviac, ktorú treba živiť z rozpočtu. A keď si mám vybrať z tohto stádočka tak tým pádom jednoznačne Kubiš. Po prvé to nie je žiaden blb,bol diplomatom, takže s tým problém nemá, hodnotovo je to taký zriedený Korčok, takže by s ním bolo spokojné pomerne široké spektrum .ale čo je hlavné-má 72 rokov. Čiže potiahne jedno obdobie prezidentovania...potom tak ešte 4-5 rokov a šmytec. Ale čo taká Zuzka? V živote nič nerobila a je odpočinutá a nezodratá. Kľudne sa môže dožiť aj 90 rokov...čiže jedno obdobie prezidentovania sme už zatiahli a teraz jej zaplatíme ešte niekoľko desiatok rokov poprezidentskej renty.

