To takým ako ty fakt nedochádza, že Medvedev hovorí o jadrovej vojne? Ste naozaj až tak pribrzdení?
To takým ako ty fakt nedochádza, že Medvedev hovorí o jadrovej vojne? Ste naozaj až tak pribrzdení?
Medvedev je silno radikálny-a nie je sám. Je časťou krídla ,ktoré má pomerne silný vplyv. A ktoré nielenže berie použitie jadrových zbraní na Ukrajine ako možnosť-ale ktoré už dávno nalieha na použitie taktických jadrových zbraní. Ak začne Rusko prehrávať a budú rásť škody na ruskom území tak ich naliehanie bude stále silnejšie až sa stane neudržateľným. S použitím taktických jadrových zbraní potom treba rátať takmer s istotou. A ak západ zareaguje-tak bezprostredne hrozí jadrová apokalypsa a použitie strategickcýh jadrových zbraní oboch strán.
Stačí nešpiniť sami na seba-keď u susedov nám to nevadí.
Je to veľmi ťažké pochopiť. Každý tzv, veľký národ mal vládcov,ktorí rozširovali svoje územie na úkor svojich susedov-a podľa toho,koľko toho dokázali dobiť sa dnes meria ich veľkosť. Akurát Rusi sa snáď majú svojich niekdajších vládcov vzdať a vymazať ich z dejepisu,lebo si to tak želajú fanatici na ukrajine-a akýsi michal 123,
Ukrajina zobrala Rusku územie? No vidíš a naše médiá furt tvrdia že to bolo naopak.
A? Pre vývoz ruskej pšenice úplne super. Keď vlani musela centrálna banka Ruska intervenovať pretože kurz rubľa bol už nebezpečne vysoký vtedy si si čo pomyslel?
Imperiálna propaganda v ponímaní ukrajinských fanatikov môže byť čokoľvek-aj to ak niekto tvrdí, že slnko zvyčajne vychádza na východe.
Tá socha bola odstránená a zničená v rámci bolševického kultúrneho teroru. Keď vznikla po rozpade ZSSR samostatná Ukrajina, tak ju Ukrajinci dali znova podľa fotografií vyrobiť a postaviť...aby ju neobanderovci opäť odstránili-zničiť sa ju neodvážili-putovala niekde na uskladnenie .To by už bola príliš okatá paralela, keby ju aj zničili. A neobanderovci nie sú radi ak vychádzajú na povrch ich totalitné maniere-radšej odvliecť niekam, kde bude rozobratá socha zarastať žihľavou,ako aby mali ísť do sveta zábery na fanatikov ničiacich sochu.
Dronové útoky Ukrajiny na Rusko môžu urýchliť skončenie vojny-ak má Ukrajina prevahu vo všetkých ostatných segmentoch,alebo dať bežným Rusom motiváciu a znásobiť ruské útoky na svoje územie-a teda ešte viac si poškodiť-ak Ukrajina prevahu v ostatných segmentoch nemá.
Tiso nebol horší od Banderu. Garda neurobila genocídu podobnú tej vo Volyni,ani neasistovali vraždeniu podbnému tomu v Babom JAre,ani nerobili dozorocov v nemeckých koncentrákoch. ZA slovenského štátu sa robili deportácie Židov a arizácie majetku-tie sa ale robili po celej Európe-a veľmi dlho s tým, že predstavitelia slovenského štátu nevedeli,čo sa robí s odsunutými. Slovenský štát bol satelitom Nemecka a určite nie je dôvod to oslavovať ani glorifikovať predstaviteľov slovenského štátu. Ale ani nadsadzovať zločiny-hlavne ak vo vedľajšej krajine podporujeme režim,ktorý sa otvorene hlási k Banderovi a dokonca naši vrchplní politici používajú ich fašistický pozdrav-Sláva Ukrajine,čo je ukrajinský ekvivalent gardistického pozdravu na stráž.
Dragonet-si presne to, z čoho obviňuješ dôchodcov.A vieš prečo?Lebo len polodement sa takto môže vyjadriť-nik iný. Vaša zhovadilosť je čosi, čo je na míle od demokracie a akýchkoľvek hodnôt. Takých ako si ty treba neustále poučovať a vychovávať a snáď niekedy pochopia, že dôchodcovia sú ľudia,ktorí si zasluhujú našu úctu a nie zosmiešňovanie a urážky.A už vôbec nie od takých núl ako si ty.
Rizman je persóna za všetky prachy....Large z Adamsfamily je proti nemu ťažký fešáčisko.
Aké pekné slovné spojenie-že fašoboľševici. Čosi ako ohňovoda.
Nepozvali nijakého zástupcu Ruska...tak snáď nezabudli na zástupcu z Nemecka. Však Nemecko má na povstaní najväčšiu zásluhu-keby sem ich dedovia neprišli na tankoch tak ani to povstanie by nebolo. Veď by nebolo proti komu povstať.
Moskva presúva elitné jednotky do Záporožskej oblasti. Kyjev sa neobáva poklesu podpory Západu...Ukrajina už tam svoje elitné jednotky poslala cca pred dvomi ťýždňamiso sarkastickým dovetkom západných médií, že už sú bohužiaľ posledné.
Tieto naivné vyhlásenie pani Hanky majú hodnotu suchého z nosa. Ukrajina bude Bachmut dobíjať rovnako ťažko ako ho vlani dobíjalo Rusko. Krôčik po krôčiku a za cenu veľkých strát.
A tak zrazu z komunistického puču bolo povstanie ,ktoré sa dodnes oslavuje všetkými kvázidemokratmi ....a kde vraj KSČ nezohrala nijakú významnejšiu úlohu. A Paralela zo súčasnosťou? Zväz protifašistických bojovníkov má tento rok zákaz sa zúčastňovať osláv SNP-vraj sa priklonili k politickým stranám,ktoré sú extremistické.....
Sviatok SNP nebol spochybňovaný len v 90 rokoch a hnutím Mariana Kotlebu. Bol spochybňovaný aj za vlády Mikuláša Dzurindu a to až tak, mal byť zrušený ako štátny sviatok a zrušené jeho oslavy a dokonca chceli aj premenovať Most SNP v Bratislave. Prakticky ho chceli vygumovať....dôvod?Veľmi podobný prakticky identický s "dôvodmi" spomínaného Kotlebu.Vraj šlo o komunistický puč,partizáni boli prachsprostí banditi a pod. A médiá im v tom až servilne pritakávali a vychádzali články na objednávku,kde na Slovensku nejaká partizánska skupina urobila čosi zlé. A už sa zdalo, že si to na "všeobecný súhlas obyvateľstva" aj presadia. Potom ale francúzske organizácie zastupujúce hnutia odbojárov z WW2,ktorých kontaktoval zväz protifašistických bojovníkov SR interpelovala u francúzskeho prezidenta a ten začal klásť Mikyho vláde nepríjemné otázky ohľadom SNP-ktorého sa účastnili aj francúzski partizáni-nuž a tak "demokrati" vyfučali ako balónik.A otočili o 180 stupňov.
Veľmi jednostranný článok-tým pádom aj veľmi zavádzajúci. Autorka v ňom fňuká ako útočia na politikov koalície a prezidentku a viní za to politikov opozičných a ich nenávistné prejavy. Lenže po prvé-nie je to iba nenávistnými prejavmi politikov-to je iba jedná z vecí -svoje si zohrávajú aj médiá . A po druhé-autorka absolutne ignoruje, že nenávistné prejavy idú aj smerom od koaličných politikov k opozičným aj obyčajným ľuďom.Že oni samotní sú ti,ktorí rozdeľujú spoločnosť až do tej miery, že do nich vnášajú averziu a nenávisť. Stačí si spomenúť napríklad aj tých, ktorých tu autorka spomenula-Naď a jeho vyjadrenia-naozaj nemusí prísť nejaký Fico ani Blaha, aby prilieval olej do ohňa.Bohate stačí to,akú nenávistnú žumpu vylieva okolo seba a ako arogantbne sa chová voči tým,ktorých má zastupovať a ktorým má slúžiť-voči obyvateľom a voličom SR.
Ak mu to povolia tak odškodnenie pre Ukrajinu uniká do ríše snov. A keďže je made in Izrael,tak mu to povolia. A povolia to aj mnohým ďaľším-lebo ich je tam pomerne veľa made in Izrael.
Odporúčame