V článku je pomenovaných niekoľko bodov z kompetenčného zákona ku ktorým má výhrady prezidentka.Zároveň sa dosť vágne a neurčito spomínajú aj výhrady v trestnom zákone. Chýba tam,čo konkrétne je problém a porovanie,čo sa bude meniť a čo to môže priniesť. Toto je priestor pre opozíciu v parlamente do rozpravy.....konkrétne pomenúvať veci.A keďže ide o citovanie celých statí tak to nejaký čas zaberie...hoci iste nie toľko,aby sa to mohlo nazvať obštrukciou.A tam by som si vedel predstaviť nejaké tie názorné pomôcky v štýle IMatovič...alebo dokonca použitie projektoru alebo niečoho podobného...alebo v zákone ide o slová a slovíčka...sú veľmi,veľmi dôležité a podstatné.Určite nestačí tliachať o tom, že Smer chce uniesť štát a že sú mafiáni.To je tak žrádlo pre debilov,ktorí obľubujú lacný populizmus.Ak ale opozícia v médiách prezentuje hlavne len ten populizmus a parlamente sa namiesto argumentov uchyľuje k sprostým obštrukciám...tak nech sa nečudujú,že sa rozprava opäť skráti.

