Ak je niekde badať nervozitu,tak sú to orgány EÚ a neoliberálni šmejdi,ktorí ich vposledných rokoch ovládli. S Ukrajinou šliapli úplne vedľa,celé nás to začína dobiehať a ich reakcie prekvapujú svojou hysterickosťou. Bohviečo svojím kamarátčoftom natárala ich podržtaška Šimečka,ale je evidentné, že riadne preháňal...a že bohužiaľ ako vždy si to títo páni ani riadne nepreverili.Teraz zrazu stoja pred tým, že nemajú prakticky nijaké argumenty a je to Šimečka,kto začína ťahať za kratší koniec.Tie jeho drísty môže bez problémov dávať k lepšiemu práve tak pred tými "davmi" na námestiach/ani náhodou nijakých 15 tisíc,ale maximálne 5/,všade inde-v každej diskusnej relácii ho každý zotrie ako malého alíka.A keďže nepríjemné otázky mu už začínajú dávať aj poniektorí novinári tak sa mu úsmev na tvári pomalyčky stráca.

