Špeciálna prokuratúra špeciálny súd vznikli z jediného dôvodu-lebo celý náš trojstupňový súdny systém stojí ze jedno veľké h...o. Aby sa aspoň čosi dotiahlo do konca bez toho,že medzitým prejdú desiatky rokov tak vznikla v krajine,kde je zakotvený trojstupňov súdny systém dvojstupňová výnimka.-špeciálny súd a špeciálna prokuratúra. Číže ŠS rozhodne a potom už je len jedna možnosť-odvolanie na najvyšší súd a šmytec. Nijaké si pinkanie medzi krajským a okresným súdom hore dole do úplného zblbnutia. Akurát že nemal nijaký špeciálny súd vznikať,ale práve sa mal zaviesť dvojstupňový systém-pre každého.Vymožiteľnosť práva je totiž u nás na bode mrazu a toto by sakra pomohlo-ale však načo.Čo potrebujú si politici poriešia na ŠS a plebs nech čaká a chodí po súdoch,než budú mať bradu do pása.Ako pani,ktorá už 15 rokov chodí po súdoch,aby sa dočkala potrestania páchateľa za zabitie jej syna.

