Dohoda o novej vláde na spadnutie? Fico sa opäť stretol s Pellegrinim. Ten naznačil, o ktoré posty má záujem
Voľby dopadli tak,že je to zhruba pol na pol a je tam zastúpený každý hlas...tak neviem prečo liberíli skáču ako opice na gumičke. Majú rovnakú šancu pozliepať kabinet ako Fico. Akurát by museli akceptovať aj iný názor...a na tom zas pohoria ako fakle. O Smerákoch hovorili, že už nikdy vládu nepostavia a nemajú nijaký koaličný potenciál...a médiá sa všemožne snažili,aby to tak aj naozaj bolo.Prvá otázka na politika vždy bola,či by šiel do koalície s Ficom...Kolára sa to pýtali tak často,že pri x-tom pokuse v x-tej relácii už vybuchol. Lenže aký je koaličný potenciál PS?Kto na SK ešte okrem nich kývne na presadzovanie ich agendy..... mimo možno SAS ? Dokonca ani všetci ich voliči nie sú za a volili ich len preto,aby nevolili Fica a nikoho z minulej chaotickej vlády. Aj moja neter ich volila..ale s tým, že snáď predsa nebudú presadzovať všetko,čo majú v programe.Ale isteže budú,ak budú mať moc.U nás politici nepočúvajú hlas ľudí..nikto z politikov-ani PS.