Omyl-ak by naša prezidentka žila v USA musela by samú seba označiť ako zahraničnú agentku-inak by sa vystavila trestnému stíhaniu, bola by súdená aj odsúdená. Fica by sa v USA nič také netýkalo- Fico neberie peniaze z mimovládok, ktoré sú financované tretími krajinami, Čaputová z nich žila-okrem vykonávania prezidentskej funkcie- celý svoj produktívny život. Takže si pletieš pojmy a dojmy.


