Museli by prehodnotiť mieru výdavkov a ziskov-pre nich by to znamenalo značný úbytok v prospech plebsu-a teda v prospech jej kúpnej sily. A teda koniec života v ich zlatých klietkach v megaluxuse.A to nepripustia za nijakú cenu.Preto-ak teda na západe už ľudia nemajú toľko detí a teda populácia ide dole nemajú problém príjmať milióny migrantov,ktorými pôvodných obyvateľov nahradia. Pre nich je cieľom aj tak voľný pohyb kapitálu a pracovnej sily po celom svete a s tým, že národy stratia svoje korene a krajiny svoje špecifiká a pestrosť nemajú nijaký problém. Že vznikne jedna pestrá miešanina bez akýchkoľvek koreňov. Svet už spoznal jednu ideológiu,ktorá chcela vytvoriť nadnárod a nadčloveka-všetko ostatné malo byť zničené a vyhladené. Teraz je tu ideológia,ktoré chce zničiť všetky národy a vytvoriť jednu univerzálnu populáciu námedznej pracovnej sily,ktorý nemá nijakú minulosť,tradície ani korene. Obe sú rovnako choré.


