Nerozumiem dosť dobre tunajším Ficobijcom-dajte si už konečne preč spred tvárí tú červenú handru, lebo vám to evidentne bráni rozmýšľať a mäkne vám z toho mozog. Fico nebol ten,kto spustil vyšetrovanie tímu Oblúk-zo svojej pozície opozičnej strany na to nemal nijaké možnosti. Ide o nominantov strany Sme rodina-Pčolinský a Aláč, Konečný-ktorého si Sme rodina osvojila a držala vo funkcii,Košč-šedá emninencia,ktorý sa spája ešte s prvou garnitúrou kvázidemokratov okolo Dzurindu a Mikloša a má mať priateľské vzťahy s predtým menovanými. A potom ide o vyšetrovateľov tímu Oblúk. A obvinení sú z vecí,ktoré sa udiali za vlády MAtovičo-Hegera a nijakým spôsobom neide zodpovednosť na Smer-tá ide ku strane Sme rodina Borisa Kolára. Fico a Smer iba profituje-lebo aj jeho bývalých nominantov vyšetruje NAKA a oni tiež rovnako ako Kolárovci kričia o manipulovaní svedkov. A dnes dostal Fico od Hamrana taký darček,v aký nemohol dúfať v ani svojich najlepších snoch-a užíva si to naplno.

