Môže spustiť ďaľšiu vlnu mobilizácie-ale je možné, že na konci dňa stále nedosiahne strategický cieľ a bude mať ďaľšie státisíce mŕtvych. Ukrajina stále dúfa, že Rusko zaradí spiatočku-že v určitej fáze povie dosť a stiahne sa. Ale nemá nijakú alternatívu, ak to Rusko neurobí. Rusko je väčšie ako Ukrajina-má viac ľudí,má viac zbraní. Opotrebovaciu vojnu s Ukrajinou neprehrá-to by sa do konfliktu muselo priamo zapojiť aj NATO.To sa ale asi nestane-hrozila by bezprostredne jadrová vojna. Ukrajina ale Rusko vyčerpá-možno až tak, že bude trvať roky,než sa spamätá-možno to dokonca naštartuje proces rozpadu ruskej federácie.Ale v tejto fáze bude už Ukrajina mŕtva. Zelenský stále hovorí o víťazstve-či je toto víťazstvo....neviem.

