Hrať v repre nemôžeš, lebo Slovensko patrí pokrytcom a rektálnym alpinistom všetkého druhu ktorí majú potrebu neustále preukazovať svoju servilnosť až sú pápežskejší než pápež-a na smiech všetkým normálnym ľuďom. Isteže Rusko je dnes krajina, ktorá vedie vojnu na cudzom území....ale nikdy v minulosti takáto krajina nebola? A hoci by sme brali len a len súčasnosť-naozaj len Rusko má dnes bojujúce vojská v iných krajinách?Len Rusko okupuje cudzie územie?Naozaj len Rusko?A ak nie,tak kde sú odsudky týchto novodobých lovcov čarodejníc na tieto-iné-krajiny? Pomenovanie pokrytec týchto ľudí dokonale zaraďuje.

