Českí politici sú znepokojení Slovenskom. Môže sa stať druhým Maďarskom, tvrdí Jourová
Stačí slniečkárov pustiť k moci..a už hovoria o konci V4 a jeho zrušení. Však super. Maďarsko robí to,čo má-ľudia si tam zvolili politikov,tí ich zastupujú. A robia to podľa seba-tak,ako to cítia. Neporušujú nijaké záväzky.KAždý z demokratov môže povedať len-OK.Rešpektujeme váš názor.Lenže to,čo sa u nás hrá na demokratov má od skutočnej demokracie hodne ďaleko.Preto nehádžme demokraciu cez palubu-demokracia je to najlepšie,čo môžme mať.Akurát sakra rozlišujme,kto sa len prykrýva pláštikom demokracie a kto naozaj zastáva demokratické hodnoty.Teraz je to tak,že tí,čo sa najviac búchájú do pŕs,akí sú demokrati sú to najhoršie,čo momentálne máme. Ale to nie je nič nové-stačí sa pozrieť do minulosti-tak to bolo vždy. My musíme trvať na tom,aby princípy demokracie platili a aby všetky možné manipulácie a zneuživania demokracie nemali miesta. Jeden meter na všetkých a pre všetkých.