247. deň: Cherson je prázdny. Rusi posilňujú jednotky na západ od Dnepra, na útok však nemajú
Koľko ľudí je pod zemou,čo mohlo žiť a nijako to nesúvisí s covidom? To po prvé. A po druhé. kto odžubával systém?Však systém nastavila vláda a ľudia sa podľa neho riadili-a na začiatku dokonca aj ochotne a disciplinovane. Dokonca písali na západe, že je to preto, že tu bol socializmus a ľudia sú u nás disciplinovanejší a poslušnejší ako ľudia na západe.To sa zmenilo po tom,ako chaoticky to vláda riadila. Ako ráno povedali jedno,na obed druhé aby večer bolo všetko inak.Odvolávam co sem odvolal a slibuji co sem slíbil....Ľudí dokopali do toho,aby sa buď očkovali alebo izolovali. Tak kto odžubával? Teraz sa vracajú pokuty lebo, minulosť nedokáže obstáť vo svetle súčasnosti. Momentálne máme zaočkovaných proti novému variantu omikron 40 000 ľudí a nikomu to žily netrhá. Nijaká panika. Ani starým vaxérom,ktorí išli pomaly kameňovať každého, kto sa neočkoval. V robote u nás sa zjavili 3 prípady covidu...a nič. Nijaké manévre, ozónovanie miestností,meranie teploty,zákazy,príkazy.....