Vždy, keď deboliberál spomenie niečo dobré, čo urobilo ZSSR, tak to neboli Rusi, pretože ZSSR tvorilo viacero štátov. Keď ale spomenie niečo zlé, tak to zrazu nebolo to ZSSR tvorené niekoľkými štátmi, ale odrazu sú to Rusi a Rusko. A pri tom 68 nevadí ani len to, že sa tam zúčastnilo viacero armád-nielen to ZSSR. Ale okupovalo Rusko a Rusi-no ako inak, všakže. Ale keď sa spomenie, že Rusi oslobodili Osvienčim? Ale hybáj kdesi, však to bolo ZSSR! Akí Rusi-tí tam ani neboli.


