Ty si to možno vedel, ale čítaj prejavy Zelenského...ten na to ešte furt neprišiel.
Ty si to možno vedel, ale čítaj prejavy Zelenského...ten na to ešte furt neprišiel.
Hej, statíny. Lenže kvôli zdraviu sa predsa nenechám zabiť.
A ruských vojakov cielene vyberali podľa veľkosti...oného. Ani pušky im nedali-že načo. Hlavnú metódu boja predsa majú v trenírkach.
Francúzska polícia modrá,biela,červená.Talianska polícia bledomodrá a biela.španieslka polícia tmovomodrá s bielou plus španielska národná zástava na boku.Maďarská biela a modrá plus žlté a červené pruhy po bokoch.Poľská polícia šedá a modrá.Holandská polícia biela,modrá,červená........
Aká unifikácia?Teraz bežali správy z Nemecka kvôli tomu útoku. A boli tam zábery na policajné autá Nemcov-kombinácia bielej a modrej. A policajti mali uniformy s modrou-takže tá modrá tam má aj logiku. Po žltej ani stopa. Tak aká unifikácia.
A kde si nechal Dzurindu a Radičovú? Rozumiem,to bola akože tá výhra. A že k populistom?Dzurove dvojnásobné platy-to nebol populizmus? To bol populizmus ako vyšitý. A postavil na ňom vládu.Silný líder je nadávka len v tvojej chorej makovičke.Inak ich nájdeš v každej krajine-a je jedno či v západnej alebo inej.
Ešte treba dať namiesto pomáhať a chrániť nápis sláva Ukrajine.....a hotovo.
Dneper historicky delil toto územie. Zaužívaným pojmom je ľavobrežná a pravobrežná Ukrajina.
Málokedy je počuť správy z ukrajinského bojiska od niekoho fundovaného.Sú to väčšinou len taľafatky a hlúposti. Akurát pred pár dňami som mal možnosť počuť v TV jedného pána-bohužiaľ meno si nepamätám. Ten tvrdil po dlhom čase niečo zaujímavé.Ukrajina podľa neho drží-držala na východe pozície,ktoré si budovala dlhé roky.Malo ísť podľa jeho slov o obranný systém,ktorý siahal do hľbky a umožňoval doteraz Ukrajine účinne sa brániť.V čom videl tento pán problém bolo,že Rusom sa podaril prielom tejto obrany-a nieln to.Podarilo sa im prielom rozšíriť a upevniť. Teraz Ukrajine hrozí obľúčenie práve pri spomínanom Severodonetsku,ale aj na južnom smere. a ak ten pán hovoril pravdu o ukrajinskej obrane tak je teraz na mieste otázka,či Ukrajina už dokázala vytvoriť nový pás podobnej obrany,akú mala doteraz,kde by mohla sporiadane ustúpiť a ďalej rovnako úspešne odolávať,Pretože ak nie, môžu boje dostať rýchly spád.
Zeman povedal to, čo si myslí. Mal pravdu predtým a má ju aj teraz. Putin patrí pred súd, pretože vojna na Ukrajine nebola schválená BR OSN. Ide teda o vojnový zločin. Akurát pred ten súd asi nikdy nepôjde-aj horúce hlavy na západe už dávno vychladli a o súde už nehovoria-Asi preto, že potom by tam skončili aj poniektorí predstavitelia západu, ktorí tiež napadli iné krajiny bez mandátu BR OSN.A ktorí sú tým pádom tiež vojnoví zločinci.
Však to.Najskôr by potrebovali nejakú formu dohody s Ruskom,potom môžu odmínovať to, čo predtým zamínovali. bez dohody z Ruskom to nemá nijaký zmysel,inak im hrozí, že to Rusi využijú na útok.A bez ich požehnania sa nebudú môcť plaviť ani lode do ukrajinského prístavu. Treba jednoducho rokovať.
Gro Ukrajincov, čo k nám ušli hovorí rusky. Je to svojím spôsobom tragikomédia. A ešte aj pred vojnou bolo bežné počúvať v TV plamenné protiruské prejavy ukrajinských politikov-v ruštine. Celá Európa sa odstriháva od ruského plynu aj ropy-Ukrajina ho veselo odoberá ďalej. Absurdistan.
Reakcie sú úmerné hlúposti toho, čo sem pastuješ.
Sankcie proti Rusku zaťažujú najmä Európsku úniu (EÚ), sú prospešné pre Čínu a nič nestoja USA,“ uviedol bývalý francúzsky veľvyslanec v Rusku Jean de Gliniasty v mesačníku French Journal of National Defense........krátke,presné, výstižné.Presne takto to je. A každý, kto dokáže premýšľať vie, čo to pre EU znamená do budúcna.
V sobotu bežal dokument o nacistickom Nemecku a jeho propagandistických filmoch. Veľmi poučné. Bol tam rozobraný propagandistický film, ktorý mal ospravedlniť útok na Poľsko. Poliaci v ňom boli vyobrazení ako nechutné, nenávistné monštrá, ktoré utláčali Nemcov.A bola v tam rozobraná scéna z tohto filmu, kde poľské deti kameňovali nevinnú mladú Nemku. Podľa komentu k filmu to Nemci takto natočili preto, lebo chceli vyvolať dojem, že celý poľský národ je naskrze prehnitý a zlý, vrátane malých detí...pretože keď nejaký národ takto vykreslíte a zbavíte ho akýchkoľvek ľudských vlastností, potom si môžete ľahko sami pred sebou ospravedlniť, keď ho potom budete perzekuovať....prenasledovať......vraždiť.
Za socíku a dalo nielen výhodne dostať k bytu, ale štát podporoval aj individuálnu výstavbu domov. Takže robostop-kľudne si mohol ísť tiež do bytu,ale ke´d si chcel vlastný dom tak jasné,e ti nepadol z neba. Ale aj ty si mal možnosť dostať výhodný úver na stavbu, tak sa nechovaj ako závistlivý hňup. Že si bol sprostý radšej si išiel stavať a makať je čiste tvoje rozhodnutie.Aj ja som stval a makal a nie som taký somár, aby som čosi vyčítal tým, čo išli radšej do bytu. Aj ty si mohol, tak čuš.
Tam neideo kľačanie,ale o to,akým nehanebným nátlakom museli čeliť všetci šporotovci,aby si tiež na znak "solidarityˇpokľakli.Toto vyvolalo a vyvoláva tie negatívne reakcie.Ak vám tak vadí,čo ste celé stáročia páchali na černochoch tak si kľudne kľaknite,ľahnite,šúchajte sa bruchom po zemi,skočte z Toweru....ale nevnucujte to ostatným.
Je sprosté klamstvo,že pokľaknutie je gestom proti akejkoľvek diskriminácii. Ide čiste o jednu jedinú rasu. Dokonca keď ich heslo BLM upravili že každý ľudský život má cenu tak aj toto označili títo ľudia za rasistické.A sprostým,nehanebným nátlakom nútili všetky krajiny a všetkých športovcov,aby robili to isté.V demokraci niečo nepochopiteľné.V ozajstnej demokracii.
Lenže ten truhlík analytik to o tom spochybňovani F-D povedal v súvislosti s tým,že postsoc štáty majú výnimku v embargu-a to je vraj to spochybňovanie.Nenapísal ale,že práve postsoc štáty sú tie,ktoré to ženú do rôznych sankcií a embárg.Jediné Maďarsko je výnimkou.
„Sankcie proti Rusku zaťažujú najmä Európsku úniu (EÚ), sú prospešné pre Čínu a nič nestoja USA,“ uviedol bývalý francúzsky veľvyslanec v Rusku Jean de Gliniasty v mesačníku French Journal of National Defense........krátke a výstižné.Presne takto to je. A každý,kto dokáže myslieť vie, čo to pre EU znamená do budúcna.
Odporúčame