Novinári ...no coment. Povedal,ak by som zbadal ruského vojaka-nie ak by som zbadal Rusa.To je teda sakra rozdiel.Lenže naši vrajžurnalisti si nemôžu pomôcť a ak sa dá,vždy si priložia polienko alebo pichnú.Ako v tom príbehu o kaprovi a škorpiónovi. Škorpión sa potreboval dostať na druhý breh rieky a tak poprosil kapra,aby ho previezol na svojom chrbte.Kapor sa ho spýtal:A čo ak ma bodneš?Prečo by som to robil,veď to by som si škodil sám sebe.A tak sa kapor nechal uprosiť,naložil si škorpióna na chrbát a plavil sa s ním na druhý breh.A keď boli uprostred tak razu kapor pocítil,že ho škorpión bodol svojím jedovatým ostňom.Prečo si to urobil,veď teraz obidvaja zahynieme.No ako by som ti to vysvetlil-pomaly zo seba súkal škorpión-ja som ti už taká povaha.


