Toto nie je iba o palivách.Čo železo,hliník,nikel? To si ako vyrobíme? Nechápete, že to nie je tom,či to je z Ruska,ale akú to má cenu? Že jednoducho nezoženieme tak lacno suroviny ako nám ich predáva Rusko? Že Európa je silná vďaka tomu, že máme lacné suroviny.Ak by sme ich nemali,tak sme v r...i.Už teraz sme pritom ohrození Čínou a tým,ako lacno vie vyrábať.Hádajte čo bude zajtra?Čína nás zhltne aj s navijákom.Európske fabriky pôjdu do kytek a všetko skúpi Čína.


