RuZZkí vrahovia - radi " zapaľujú ".
RuZZkí vrahovia - radi " zapaľujú ".
Ešte že si doplnil aj tvoj podpis..
Predsa najvyššou spotrebou alkoholu.
Z alkoholu ide štátu najviac daní, a teda aj zisku.
Vraj politik.
Aj takto sa dá dopadnúť.
Notorická troska to je.
Ako pozerám, Fico by mal zabrať to Maďarsko aj v tomto poraziť.
Poľský prezident - pre vyše 40 miliónov občanov , plat 6 300 E.
Radiátor pre 5,5 milióna - 3 x viac..
Ficina dokázal nemožné.
Nové ekonomické poučky sa budú učiť na VŠE.
Čím sa viac šetrí - tým máš väčší dlh.
Opäť možné - iba vo Ficilií.
Ale Prťka.
Však pred pol rokom keď sa tu písalo o úpadku fašistického RuZZka kvôli jeho vojnovej výrobe
ste tu všetci " genialní " ekonómovia a ruZZkí trolli velebili jeho rast vďaka vojne.
U Poľska to už neplatí ??
Vedel som že si si ma ráno na chodbe všimla,
keď ťa v klietke prevážali na " škótske" streky.
Máš dobrý postreh.
Chválim..
Prečo nie som prekvapený ?
Lebo vrahovia z fašistického RuZZka inak ani nekonajú !!!
No znalec -len čo je pravda.
Ja som ročník 1950, také školenia si nechaj pre pubertiakov.
NIKDY viac žobracký socializmus.
Podpis ti ostal.
Príspevok bol vymazaný ?
Ty si iste dokonalosť sama.
Nikdy si na nepomýlila ?
Máš peknú profilovú fotku.
To máš z tabla či OP ?
Je sobota, personálu pomenej - zabudli na teba s liečikmi ?
Fico v prípade potreby presvedčí jeho tupé voličské stádo, že šetrí.
Že tých št. tajomníkov malo byť 80.
Skučať budete jedine vy - soc ky.
Mužík.
Stanko je ročník 1950.
Mňa školí každodenný život okolo mňa.
Montovňa- automobilky sú tvoja spása ?
No ty si ozaj ukážková ficina.
To f si zameň s - C.
Kuba, KĽDR alebo Venezuela - Ficov vzor.
No a samozrejme aj jeho voličov !!
Z oFce NIK akademika neurobí....
Súdruh.
Ekonomika už v takom stave bola po " spánom Bohom -. idem od vás ".
Dzurinda s Miklošom dokázali vtedy - nemožné !
Naštartovali ju a vytiahli Slovensko do prvej trojky rozvoja štátov - bývalého Východného bloku
No deb ili - voliči / myslím časť z nich / si radšej zvolili úpadok.
Odporúčame