Takto sa konsoliduje za smeromafie....
Takto sa konsoliduje za smeromafie....
Ešte doplním.
Musím ťa pochváliť .
Máš môj súhlas s časťou vety.
Zlá zelina nevyhynie.
Tu súhlasím, že´d si tých smerackých voličov takto označila.
Nakoniec existuje na Slovensku aj hnusná parazitujúca rastlina s názvom BOĽŠEVIK.
Takže si sa dokonale trafila !
Takto sa povzbudzuješ pred zrkadlom počas dňa ?
Pomáha ti to ?
Ja iné na práci nemám.
Iba za zabávať na plochozemcoch a štrbavcoch.
No je to na " dobrej " ceste.
A keď sa tu budú montovať Moskviče - už to bude " dokonalé "
A aj to majú v DNA.
Blahu nikde zvolili ?
Neverím, to by ste tu oslabovali stále...
Tiež si myslím, že až tak veľké chyby sa v dnešnej dobe nedajú robiť.
Ale - na druhej strane, keď ľudia volia smeromafiu - tak asi v tom prvom nemám pravdu.
KTO verí smerákom - navždy BUDE žobrákom !!
Teraz sa to ukazuje v REALITE.
Soc ky budú kapať ako muchy od hladu.
Prečo zabúdaš na Soroša a Mimozemšťanov ?
Veď im to príde ľúto..
Na čo socialisti šiahnú to posexujú !
V roku 1948 mali výhodu.
Ukradli majetky tak sa im šafárilo a v roku 1953 si ešte prilepšili
okradnutím národa o ich úspory.
No teraz sa už nedá socanom " znárodňovať ".
Skvelý film,a aj skvelé herecké obsadenie !
Si sa o 09:57 opýtala odrazu v tvojom zrkadle ?
Čo si sa dozvedela ?
Toto si povedal odrazu v tvojom zrkadle o 09:39 ??
Dočkal si sa aj odpovede ?
Ja deň na PC začínam na SME - Guláši
Bývajú tam skvelé s stále nové vtipy.
Takže tvoja rade sa minula účinkom.
Hlina je čistejšia, ako sjacky v ktorých si ty už teraz.
A to NATO o tom vôbec vie ?
Nemal by si mu to dať na vedomie ?
A ty máš z toho hnačku, že Zelensky nie je prezidentom ?
Hlavne že liliput je ním 25 rokov - hoci v Ústave Mordoru
sa hovor o DVOCH obdobiach PO 6 rokov.
A pointa ?
Oproti nám sú na tom asi veľmi biedne, keď sa tunajší kolaboranti -
ANI jeden do toho raja nezhosťoval.
Naopak na Západ sa sťahuje z Ficílie niekto denne.
Odporúčame