Radiator a Zduranová matrac.
Bude to drahé.
Však mi to už platiť nebudeme...
Pamätné výroky....
Radiator a Zduranová matrac.
Bude to drahé.
Však mi to už platiť nebudeme...
Pamätné výroky....
Ja a komunista ?
Tak to si ma vyznamenala ešte viac ako som očakával.
Potom sa nediv, že komunisti tak dopadli - keď brali deti odsúdených prostištatných živlov
do ich zločineckej organizácia.
Ako to teda mohlo dopadnúť ??
Ja sa určite tiež pridám...
Tak už som bol aj pracovníkom zahraničného obchodu ?
Lichgotia mi tvoje názory na moje zrejme NADpozemské schopnosti.
Ďakujem.
Opäť " vzdelanec " - troska o 19:20.
ŠtB - to boli CIVILI.
Pavel bol vojak z povolania .
U armády to fungovalo tak, že pokiaľ chcel byť vojak z povolania -
AUTOMATICKÝ musel byť v KSČ.
No a o tom ŠtB - ákovi som ti to už písal.
Glupko - ty nemáš googla ?
Bude to ešte sranda.
Ľavicový Bureš a krajná pravica.
Japončín s Turekom.
Inak s Turekom sa asi dojedná až po žních....
Načo by to niekto vypisoval ?
Však pologramotní v tom už majú jasno.
Viď príspevok o 17:19
Samozrejme.
Typická reakcia tu pého voliča Smeru.
Rež a rúbaj do krvi..
Nepoznám až tak dôsledne ich miestne pomery.
No ale klasika - 1,71 promile.
Typický " proletár ".
Keby sa to stalo voči nejakému aktivistovi za Smer, alebo Ficinu,
tak už by bol vyrobený Cintula č. 2
Považie odveká bašta komunistov, neskôr Smeru.
Vlastne celý sever Ficílie.
Nrejako má netrápi ako to dopadlo, no nedá mi pripomenúť perličky.
Babiš hrajúci sa na ľavicu - bude musieť pribrať Japonca ktorého
strana je krajná pravica.
No Bureš to zaklincoval verejným poďakovaním voličom,
že sa postarali o to aby sa komunisti nedostali do parlamentu.
Ozaj " úprimne " poďakovanie od kovaného komunisti a ŠtB-áka.
397,30 E je prvá priečka minimálneho dôchodku - po 30 rokoch trvania poistenia
a teda aj odvodov do Soc poisťovne.
Každý máme taký dôchodok, o aký sme sa počas svojho aktívneho veku zaslúžili.
V 60 + rozmýšľať nad jeho výškou je už neskoro !!
a presne o 13:00 sa - ozval...
Inak aj " prezident " Slovinska bol celkom " dobrý "
Ktorý ako - skoro člen Smeru, jazdil národne a myslel náhodne.
A vraj bol aj skvelý strelec - poľovník.
Pavek je v ČR.
Nás vby mali zaujímať skôr naše " kryštálovo čisté " kádre.
Taký birmovaný Fico - komunista.
Iste nám dáš aj nejaké foto ožratého Pavla ?
Fica nedávaj - tým by si nás neoklamal.
Ja po sebe nečítam.
Načo ?.
Mám hrubšie prsty, takže často sa stáva, že klikne iné písmenko.
Máš z toho stresíky ?
Vypýtaj si pilulku.
Mne to nevadí...
Ty by si pustil do domu nejakú háveď ?
Odporúčame