Účty sa netýkajú mužíkov v latristane.
Veď priemer platov 720 E a dôchodkov 220 E
pri obdobných cenách ako u nás ich týchto vstarosti zbavuje.
He he he
Účty sa netýkajú mužíkov v latristane.
Veď priemer platov 720 E a dôchodkov 220 E
pri obdobných cenách ako u nás ich týchto vstarosti zbavuje.
He he he
Pokiaľ tam nebudú mať pohlavia ako vo Ficilií - tak sú slabí
He he he.
Čo to musí byť za zabrzdeného de bi la,
ktorý vojenského kontráša nazve - ŠtB-ákom.
Pre takýto zaostalý statok je asi vodič autobusu a rušňovodič -
rovnaké zamestnanie.
Akože nevidno.
Však štatný dlh stále raketovo rastie...
Glupko - toto je už TRETIA v poradí..
No a voliči Fica a jeho smeromafie - ani na tie DVE za celý život.
He he he
Fiala prehral.
Tak toto sa môže stať iba na tom krachujúcom Západe.
V takom fašistickom RuZZku keby bol Fiala u moci ako Putin,
tak má víťazstvo isté - kým nenatiahne pedále.
Jemňučko.
A poobede som sa dosť vyspinkal.
teraz sa mi ešte nechce.
No a keďže boli voľby v ČR -cez You Tube si púšťam české pecky.
Argema, Kabát, Škwor a pod.
Mužík o 21:11 - opäť si prerazil s tvojou tupinou
Tá výzbroj je pre UKRAJINU - na bitie dobytka od Uralu.
He he he.
Ekonóm Babiš sa dá dohromady so skrachovaným Ficom.
Sny máš pekné, ale sú to iba sny..
Myslíš tu " partaj " - stačilo čo ako sa volajú..
Iba laická otázka.
Bude aj Babiš rok a pol meniť zákony - aby sa jeho spolupracovníci
nedostali do bás, ako to riešil birmovaný Fico ?
Alebo sa bude od začiatku venovať chodu štátu - na čo Ficovi rok a pol neostalo času ??
Ešte že Fico s Kalim tak podporujú Ukrajinu.
Za 3/4 roka o 20 % viac predali Ukrajine munície - ako za CElÝ minulý rok.
Fica nemusím - ale za toto ho chválim !!
He he he.
Soc ka.
Bureš bude mať k fašistickému RuZZku tak blízko ako ty k bežnému rozumu.
No aspoň si zabavil.
Niekde som čítal, že koniec sveta nastane -
keď bude mať 3,14ča zuby.
Po vzhliadnutí fotky súdružke predsedkyne KSČM -
som sa začal vážne báť.
He he he.
Od zajtra budeš mať zrejme kvôli tomu chrómovaných krompáč a tvoja životná úroveň
vyletí do neskutočnej výšky - 950 Eur brutto.
Tak potom sa budem aj ja tešiť.
Že sa konečne aj nejaké dezolé majú z čoho´ho tešiť...
Už vidím nejakého Čecha , ktorý by sa spojil s krachujúcou Ficiliou.
Ak si to myslel ako ironiu - vyšla ti.
A pointa ?
No -opäť ďalší " genius "
Pavel a Babiš - v súčasnej dobe komunisti.
Asi ako ja kozmonaut.
Odporúčame