Ešte si zabudol napísať ako v Kozinovi.
Hyn se kukáže...
Ja som tu kvôli zabitiu času a zábave...
No a ked sú takéto správy ako výsledok volieb v Moldavsku, alebo Bulharský zatvorený kohútik od latristanu - tak to je bonus navyše.
Takže ty si sa našiel v tom príspevku o pankhartoch ?
Nebol teda zbytočný...

