Slabé transka , slabé.
Aspoň vidíš akí sú ti RuZZi spr ostí.
Začali vraždiť na Ukrajine kvôli územiu - a ako dopadli a ešte aj dopadnú ?
No a Trump - ako elegantne na to išiel.
bez boja ...
Opäť sa ukázalo myslenie tupého Kremľa z 18 storočia.
Slabé transka , slabé.
Aspoň vidíš akí sú ti RuZZi spr ostí.
Začali vraždiť na Ukrajine kvôli územiu - a ako dopadli a ešte aj dopadnú ?
No a Trump - ako elegantne na to išiel.
bez boja ...
Opäť sa ukázalo myslenie tupého Kremľa z 18 storočia.
Ficina už mal TB, alebo avizoval nejakú na zajtra ?
Však to je OK.
USA sú naši kamaráti, tak prečo im neurobiť dobré ?
Máme robiť dobre vrahom z fašistického RuZZka ?
No puč nás soc ka na koľko....
Status Quo som si pustil - k umocneniu tých skvelých správ.
Křetinský a Fico - NIE JE Slovensko transka.
Je super, že máš dôvod opäť si pokvičať.
Si.
To vieme a čo ?
To sa teraz chváliš, alebo sťažuješ ako si dopadol ?
Soc kam praskajú žilky.
He he he
Však to je známe už aspoň týždeň.
Ty si debaty o konsolidácií preslopal ?
A pointa transka - Gde ?
To ide tiež cez Bulharsko ?
Aj Orban skonči....
Bulhari nie sú Slovania ?
Pre Ficovú mostárku - už iba kazaší, odkiaľ tých šikmookých chce do Ficílie Fico voziť.
Mrzí ma, že so starým pánom Sorošom tu už nik nepočíta.
To si nezaslúži...
A ona ešte nie je ?
Však už pred asi 4 rokmi sme mali vymrznúť a benzín mal byť po 10 E.
Čo tupo oFce ?
Opäť sa tu iba vybéčite...
RuZZko môže viac plynofikovať pre mužíkov..
Bucci o 16:55.
Ešte doplním k tvojej " genialite ".
Tá cesta bola SÚKROMNÁ.
S Ficom tiež lietajú podnikatelia osviežiť sa do zlatých vani ?
Určite vzal aj teba...
Tiež si sa medzi nimi našla, keď si sa prihlásila ?
Opäť tupolín o 16:55.
Prezident chodí na hospodárske rokobania ?
S radiátorom akí podnikatelia lietajú ?
Jeho sestra ?
Žeby preto, že ten samit sa TERAZ koná ?
Mal si ho presunúť...
Samozrejme priestor lietadla slúži na to aby tam
nejakí deb ili pobehovali a fotili spolucestujúcich.
Ty tiež letel iba zo schodov tvojej obľúbenej IV. csk.
Odporúčame