Presne - preto tá luza volí Fica a spol. a cíti sa, že tu šéfuje.
Presne - preto tá luza volí Fica a spol. a cíti sa, že tu šéfuje.
Vracajú domov ?
Že ich nikde nevidno.
Hej - mini firmičky, ktoré tam išli iba kvôli budovám,
ktoré boli za lacný peniaz na kúpu.
Trolli - a ďakujeme Robo je Gde ??
Určite nemal kontakt na teba.
takže si ťa nemohol objednať.
Koľko krát si už dnes kvôli tým voľbám hodil o zem ?
Opäť ste dostali po vašich tu pých pyskoch ruZZké onu ce ?
Ďalšia nesvojprávna.
Nasilu žije v EÚ...
Takže prezident si už nebude môcť adoptovať s manželkou Náhlikom,
alebo druhou - Bartekom nikoho.
Priezvisko pr do líni zanikne,.
ELITY.
Na rozdiel od nášho smeráckeho a hlasáckeho hnoja..
Kali sa snaží zarobiť na všetkom..
To také podávanie spadnutých mydielok v sprchách
" brancom Samson slavienov" - to je inak štátnický počin !
Peťulkovi sa to vraj užasne páčilo.
Ak budú ďalšie kurzy - bude sa hlásiť tam medzi prvými.
Ty máš aj tak najradšej - u zadku tvojo slovenského prezidenta.
V takom prípade by už roky neexistovali zlodejské strany ako je Smer, Hlas, alebo SNS.
Ich členovia by to museli páchať skupinovo.
Musia " šetriť " - však majú hospodarský rast - na rozdiel od Ficílie.
Musel kúpil DVA.
Jeden na jazdy s Náhlikom a druhý s Bartekom.
Vraj im vzájomne vadí pach používanej kozmetiky toho druhého.
Škíoda, že obdoba sa nedá aplikovať aj vo Ficilií napr.
v súvislosti s agro haciendami.
Hej - pomocne.
Všetky ktoré si ty stihol absolvovať.
He he he.
Slovenská elita Samsom slavianov ako ty letí max. zo schodov z IV. csk.
Nemal a sťažoval sa, že mu ju nejaká soc ka zo Slovenska šľohla -
Spozabuka..
Odporúčame