Křetinského firma to tu asi nakoniec - zabalí...
Kam sa podejú Ficoví ľudia ?
To zas vznikne nových ministerstiev.
Křetinského firma to tu asi nakoniec - zabalí...
Kam sa podejú Ficoví ľudia ?
To zas vznikne nových ministerstiev.
Ona sa radi zohrejú aj v prázdnej vírivke.
Vôbec mi tvoja bezmocnosť netrhá žily .
Kvič si tu pá onuca koľko chceš.
Teší ma, že som primitíva ako ty vytočil.
Samozrejme že eurového miliardára Fica takéto veci trápiť nebudú.
Transka - dnes bol krásny deň.
Vonku bolo slniečko a aj články na debate k tomu pozitívne prispeli.
Ráno ste dostali po vašich tupých xichtoch - voľbami v Moldavsku,
teraz od Bulharov.
Sláva Ukrajine !!
A ten dom - nevhodný na tepelné čerpadlo je aký ?
Nože ma pouč soc ka z plesnivej garsónky ?
My radiátormi - nekúrime ?
Čo sa nám teda stane ?
To sa ho opýtaj v roku 2028.
Myslíš že už teraz vie ?
Ty asi áno.
Na úrade práce - ako posledných 20 rokov.
Dokonalé !!
++++++++++++++
A pointa ?
Však Ficové tupoofce si radi priplatia.
Bude to iba ďalší konsolidačný balíček.
No a tí normalní tých pár Eur ani nezbadajú.
Bóže ty si ozaj ukážkový/á / debil / ka /.
A ten plynový kotol mám namontovaný na mesiaci ?
My máme obytnú plochu pre DVOCH 180m2 a dvor 800m2.
Mám teda priestor aj pre mini atomku.
Ja a ani nikto z našej rodiny sa nekrčímevz plesnivej garsónke ako ty.
Vieme o tebe - nemusíš sa osobne hlásiť...
Aspoň vidíš aký je Putin deb il, keď to jeho vraždením podporuje.
Stalo by sa toto - keby nezačal vraždiť v roku 2014 na Ukrajine ?
Od teba ?
Soc ka , soc ka.
si iba obyčajná tu pá podkotleba.
Krásny článok .
Možno tu do polnoci nejakých kolaborantov a ruZZké onu ce aj vykotí.
Kiež by.
Tak sa teš..
Od 18:57 sa už začínaš podpisovať ?
myslíš, že potom tvoje drísty bude niekto brať vážne ?
Na Západ ?
4 km od Michaloviec ??
To si si pomohol.
Deb ko.
Kúpim tepelné čerpadlo a tvoj plyn si strč do tvojho análneho otvoru.
Soc ka mal by si tam bežať vaj ty.
také ceny vo Ficilií nemáš.
A tu budú ešte vyššie.
Budeš - veľmi.prekvapeny
Odporúčame