He he he .
To je tak krásna melódia - ruZZáckych skrachovancov
Asi vypnem aj to You Tube.
He he he .
To je tak krásna melódia - ruZZáckych skrachovancov
Asi vypnem aj to You Tube.
namiesto podpisovania sa za tvojími tupinami skús googliť.
RuZZ = HNUSS !
Zase o 22:03 podpis.
To je u trolov nejaká povinnosť ?
Vidíš.
radšej byť hlúpejší a žiť si skvelo,
ako byť "genius " ako ty a s holým zadkom.
Keď sme si k mojím 71 ročným narodeninám spolu s manželkou
kupovali v Žiline NOVÝ - VW T - Roc automat , predajcu zaujímal iba stav môjho účtu
a spôsob platby.
Nie vzdelanie, zdravie, alebo IQ.
Ale želám ti dobre nákupy v tvojej apatéce.
Prečo vedci - múdri ľudia pri objave hnusného a odporného hmyzu
tomuto dali oficialné meno - RUS ?
Každý si líhame, ako si ustelieme.
O tomto starom porekadle si nepočul ?
My sme si našťastie ustlali skvelo.
Nemám mrakodrap.
Iba jedno poschodie nad prízemím.
A je nám naozaj skvele.
Nikdy nám tak dobre nebolo.
Mal som šťastie že som sa ešte pomerne v dobrom veku dožil skapania socializmu.
Mne je u zadnice tvoj kvikot.
Existuje staré porekadlo.
Je lepšie byť bohatý a zdraví, ako chorľavá so cka bez peňazí
Už sa vie kedy bude tá ďalšia várka vymrzania ?
Lebo tú prvú sme nejako prešvihli.
Aby sme boli dome - neodcestavní na nejakej dovolenke.
Skučia tu iba ruZZké onu ce.
Však sme už všetci okrem Putinových anal níkov vymrzli pred troma rokmi.
Je skvelé, že otroci na Slovensku môžu isť za rok 3 -5 x na dovolenku.
Socialistický súdruhovia si to nedovolili ani 1 x !!
Len nerozumiem prečo sa z toho RuZZkého úspechu netešíš.
Nemáš rád liliputa ?
Samozrejme v Bruseli.
V raji RuZZku už " vyšponoval " Kremeľ priemer platov na neuveriteľných 720 E
a 220 E na dôchodkoch.
Pri cenách obdobných ako u nás.
Proste pokrok ani v RuZZku nezastavíš...
he he he.
Soc ka.
Moje deti si žijú ako vo vatičke.
Taký skvelý život si podradná onu ca tvojho rangu nedokáže ani predstaviť.
Sakova tam nebola prečo ?
Už mal byť založený spoločný podnik na zlaté vane.
Prečo by mala madarská rafinérka ničiť luft nad Blavou ?
Nech si ju presťahujú do Fedekvéku.
Alebo tu pí voliči Fica ešte nevedia - komu Slovnaft patrí ??
Aj v RuZZku si predsa mužíci zaslúžia - žiť bombovo.
Kedy naložil tvojmu prezidentovi , Nahlikovi a Bartekovi ?
Asi už nastal ten čas.
Vymeniť Maďarsko za Ukrajinu v EÚ.
Kolaboranti a ruZZké onu ce.
Konečne sa môžete rozhodnúť a netrpieť na tom krachujúcom Západe,
kde Slovensko právom patrí.
Hajde do vášho raja - RuZZka.
Oj ako vám len budeme závidieť.
He he he
Odporúčame