To je v pohode
Ved z nápisu je je zrejme aký typ Slovákov tam nemá chodiť.
To je v pohode
Ved z nápisu je je zrejme aký typ Slovákov tam nemá chodiť.
Ďakujem.
A prečo by som sa mal trnaske ospravedlňovať ?
Vari mi ten link dala ona ?
Dal si ho ty a tebe som poďakovať.
A čo sa týka toho nápisu, asi vedeli prečo to tam majú.
Ako pristane tvojej mamičke ?
Takže presne ako tvoja mamička ?
Hlavne na čele s vtedajším boľševickým prezidentom !
To si trafil !!
Transka .
Môžem poprosiť o to foto ?
Či iba v tvojom dezolé sne - existuje ?
Normálne.
Však o sebe a kamarátoch toho vie najviac.
Putin povedal, že teraz by boli dobre pre latristan - zemiaky.
No a teraz nás pouč Gde je fašistické RuZZko.
V roku 2240 ??
Či smelo a hrdo smeruje do 18 storočia ?
Priemer platov 720 E.
Priemer dôchodkov 220 E. a ceny skoro ako v tom Nemecku, kde majú tie priemery 7 X vyššie.
Akú má nosnosť ten most ?
Udrží tie dve kolaborantské oší pané ?
A už majú spolu aj " odrastené " - dieťa.
Tiež teplého Barteka
Tá tabuľka nie je dobrá - .
U ostatných som nezisťoval, ale Slovensko malo priemer mzdy v
roku 2023 - 1 430 E a v roku 1 524.
Takže tá suma 1 580 - NIE je pravdivá.
Opäť smeráci dokázali - akí su SUPER " odborníci " v galaxií.
Šetria- oberaním občanov čím ďalej tým viac, ale dlh štátu aj tak stúpa.
NOVÁ priama úmera - taká smerácka.
Čím viac šetriť, tým viac sa zadlžovať.
Svetoví unikát - tento bananistan !!!
He he he - deb il z Turzovky.
Vraj NEMENNÉ ceny do roku 2034.
Inak tá zmluva s Gazrpomom je do roku 2035 ty Turzovský od p ad.
Príspevok o 21:12 dokonale dokazuje
akí su TUP Í voličio nFica.
Mikloš nasadil 57 %.
Za vyše 20 rokov žobrák Fico nemá na to, aby to zmenil ?
Zmeniť zákony jeho zlodejom - tomu sa venoval hneď.
Tá spotrebná daň mohly byž zmenená 19 rokov.
Na to NETREBA žiadna zmena zákona.
Tak tu nevypisuj tvoje tupiny a bež ho opraviť..
Bez pomoci Západu a hlavne USA by ČA skončila max. na Dukle.
Škoda pre nás, že sa tak aj nestalo.
Určite zo seba Karol nerobí - konoskopa z Turzovky.
To si príliš fandíš...
Až na to, že Nemecko po II. svetovej vojne dostalo pomoc.
Fašistické RuZZko dostane - exkrement.
Nielen do ČR, ale už aj do Poľska chodia od nás " prekladať " svoje firmy z Ficílie.
Odporúčame