Ochechula.
Kiskové lety a ostatné veci s tým súvisiace - si rieš z vtedajším ministrom vnútra.
Bol ním nejaký Róbert Kaliňák - ak o tom doposiaľ nevieš.
Tu kvičíš zbytočne.
Ochechula.
Kiskové lety a ostatné veci s tým súvisiace - si rieš z vtedajším ministrom vnútra.
Bol ním nejaký Róbert Kaliňák - ak o tom doposiaľ nevieš.
Tu kvičíš zbytočne.
No je ešte pomerne mladý, asi si uvedomil - že treba konať inak ako
mu hranol spočiatku pískal.
Fico od roku 2027 zavedie štvordňový pracovný týždeň a k tomu ako bóbus
tri smeny každý týždeň počas voľna.
Samozrejme " pod cenu "
Glupko - pozri si koľko majetku sa predalo za nich a za akú cenu, a koľko
daroval Mečiar .
Teba zrejme na chvíľu pustili od válova, lebo gramotný by takúto ujovinu NIKDY nevypotil.
V ČR za TRI roky ODOVZDALI do užívania 200 km diaľníc.
Slovensko ich má postavených od roku 1990 - koľko km ??
Okrem diaľnice z BA do KE " postavenej " za Fica do roku 2010 - máličko, skoro nič.
Z fondov EÚ - čo berie Slovensko na jeho rozvoj .
Akurát, že sa rozvíja majetok zlodejov zo Smeru a im spriaznenej mafie.
Gašparovci, Bodor a spol.
Na Slovensku je táto smerácka katastrofa - kvôli Dzurindovi, Sorošovi a mimozemšťanom.
Česi také problémy nemajú.
Ak som na niekoho zabudol - vopred sa mu ospravedlňujem.
Jaj sorry.
Ešte pani Čapútová a Šimečková mama.
Socani vedia iba míňať, plody práce iných.
Nikde na svete socialisti nepozdvihli štát - to ukazuje historia.
Kuba Venerzuela, KĽDR je toho jasným príkladom.
Východný blok - žil nejaké roky z ukradnuitia majetku vlastníkom
tzv. znárodnenie a u nás ešte ukradnutím aj financií občanov v roku 1953.
Tzv. menová reforma.
No a nestačilo.
V rokoch okolo 1940 bola ČSR na 8 -10 mieste sveta vo vyspelosti.
V roku 1989 - 54 miesto...
Se Sovietskym svazem - prišla bída na zem.
To je niečo z histórie.
Z dneška:
- Kto verí smerákom , navždy bude žobrákom !!
Hej ty tak financuješ..
Ha ha ha
Soc ky s natiahnutými paprčami - finacujú.
Max. IV. csk. pri ich brlohoch
Tento vtip je tu zatiaľ tento týždeň najlepší.
Ty zrejme zlodeja Fica, ktorý zlodejiny chráni.
Asi aj šimečkovcov - keď za 2,5 roka sa nič voči ním neudialo.
Čo ty na to pologramot ný volič Fica ?
o 21:00.
Nemusel si sa hlásiť...
Akože neklesli ?
Ty neveríš Takáčovi ??
Však pri každom jeho blábole kvikoce, ako iba jeho zásluhou idú ceny - DOLE.
Za DVA roky budeme nakupovať zadarmo !!
Teba ten nick - Neandrtálec DOKONALE vystihuje.
Fico stihol ZA ROK zmeniť trestné kódexy aby mu nepozatvárali kamarátov
a ZA 21 rokov NEMAL ČAS - ZMENIŤ spotrebnú daň Mikloša ?
Ty si ozaj iba - tu pí Neandrtálec.
Prečo by to malo Fica trápiť ?
Však je výplatnej listine Világyho..
No a teraz daj - platy, ako sme na tom v európskom priemere.
Nevazmožna.
Šáááák máme PHM z " lacnej " ruZZkej ropy.
Žochár - ironizoval...
Tradičné RuZZke hodnoty.
Vraždenie
Znásilňovanie
Kradnutie
Nič enie majetkov iných
Čo iné očakávať od špi ny ako je ten kňaz ?
Zrejme má " vlastné " desatora .
Ja to nepotrebujem.Čo by som tvojím čítaním získal ?
Budeme zdravší, bohatší - alebo čo ?
Mne je šumák, ako žijú Turci, alebo rôzni chudáci čo volia takéto kreatúri.
Viď soc ky a tu pí dôchodci - Fica.
Preto sa im aj tak skvelo vodí v ich životoch.
Odporúčame