V EÚ máš problém za primeraný peniaz kúpiť solídne - NOVÉ auto ?
Jáj sorry - " genius o 17:44 je socka...
V EÚ máš problém za primeraný peniaz kúpiť solídne - NOVÉ auto ?
Jáj sorry - " genius o 17:44 je socka...
Si si pokecal - statočne.
He he he...
Skrachovanče.
Čo to je protest ?
Pre mňa neznáma vec.
Pokiaľ myslíš to zvážanie pologramotných štrbavcov Ficom a ich
huckanie mydličom Blahom, primitívov z tribúny - tak to ma nejako nezaujíma.
Veľmi vtipne si začal..." Ja si myslím ""
He he he.
Pokiaľ je tvoja posledná veta pravdivá - tak to je iba DOBRE !!!
Takže podľa vyjadrenia ex náčelníka - Maďarsko je zaradené medzi ODPAD.
Ficília bude nasledovať..
To nik nespochybňuje.
Vrahov je 143 miliónov, statočných Ukrajincov IBA 40.
takže pomery hovoria jasnou rečou.
vam ?
Mužík - ja určite nemám žiaden barak pri letisku NATO.
17:44 a už si na mol ??
Podobné ako kvikot notorického ožrana Medvedeva- a jeho vyhrážky.
Už zase ?
A po koľký to už je krát ?
Máš prehľad ?
4 x ?
Tá štvrtá dávka bola tajna ?
- na juuusera..
Fico už z niečoho obvinil RuZZko ?
Koho tu už zaujíma ako ty žiješ - a čo PRI tvojom príbytku máš...
3 dňová ŠO latristanu = 1 307.
Mimochodom - kolaboranti a ostatné ruZZké oš ípané.
O 3 dňovej ŠO latristanu - bolo hovorené včera aj na pôde OSN v BR..
A prečo tam aj nespadli ???
Opäť iba " humánnosť " voči vrahom - ktorá predží vojnu.
Mali tam všetky do jedného " zaparkovať "
Mužíci potrebujú žiť " bombovo " !!
TB šéfa mafie dona Roberta už bola ?
Téma :
Taký normalný ľudský príbeh...
Pre tupé smerácke oFce je aj východ slnka HOAX.
Tik tak
Pedra..
Pri pohľade naň - normalný človek a jeho životné funkcie inak NIKDY nereagujú.
Pedro, rozmýšľať nemáš čím, ale skús googliť - Gdo mu navrhoval doživotnú rentu.
Poslušná zver reaguje vždy - na povely.
Od Fica...
Odporúčame