Dovolim si otázočku.
A ČSSR to pomohlo 17. 11. 1989 ??
Dovolim si otázočku.
A ČSSR to pomohlo 17. 11. 1989 ??
Určite násobne lepšie a vyššie ako troska o 21:25.
Stubb - ukázal prstom na exkrementy...
Nič mimoriadne...
Fašistické RuZZko je priestor kde sa nachádzajú VŠETKY prvky
Mendelejevovej sústavy.
A čo ma z toho národ - chudobných mužíkov ??
U nás už nemáme - NIČ a žijeme si oproti ním ako oligarchovia.
Napísať páni - by bolo málo.
Čo vy na to ruZZký odpad ?
De bi le - o 16:12.
Zo Slovenska v 80 - tich rokov pracovalo v Líbyi veľa Slovákov.
Tí vedia ako Kadáfi zveľaďoval.
Obdobne ako Asad, Putin, alebo Hitler..
ZSSR z Afganistanu predsa HRDO odišli po 10 rokoch.
A potom skvele skrachovalo !!
No a nakoniec sa zistilo, že ZSSR mali oproti USA čo tam
boli 20 rokov 3 x toľké straty.
A aby som ušetril klávesnice negramotných.
Tí chudáci čo sa vešali na kolesa lietadiel - boli Afganci
ktorí riskovali svoje životy za víziu lepšieho života v civilizovanom svete.
Koľko Afgancov - sa snažilo dostať do ZSSR po ich obchádzaní ?
A k tej technike.
Iba deb il bude niečo odnášať, keď ho to vyjde viac, ako nákup nových vecí.
Liliput by už pomaly mal začať hľadať spoľahlivých dodávateľov ropy pre fašistické RuZZko.
Ozaj ??
Až takúto genialitu si sa dozvedela o kremeľského obežníku ??
Samozrejme čím mu imponuje sa NIKDY nedozvieme.
Raňajky predlžujú život.
Predpokladám, že autor mal na myslí - nejaké striedme, prírodne a pod.
Určite nie tie - ktoré zažívame v hoteli Slovakia v Žiline po zaplatené vstupu - 8 E na osobu.
Brutálne obžerstvo.
Kto má možnosť nech skúsi :
A aj obedy.
Dagmar.
Za koho vládnutia spadlo Slovensko z tretieho miesta po Dzurindovi .a POSLEDNE ??
Za Šimečku ?
Za marťanov ?
Iste dáš aj link na podporu tejto tvojej deb ily.
Ideš Dáša..
Samozrejme tragéd Putin má aj náhradné riešenie.
Pošle ich do gulagov ako jeho vzor Stalin.
Ten sa tiež takto vysporiadal s bojovníkmi z II. svetovej vojny.
Čo budú robiť veteraní Ukrajiny ??
Zapoja so do budovania krajinu - za ktorej obranu nasadzovali svoje životy""
Vari partizáni pôsobiaci v SNP po vojne robili niečo iné ?
Jedine asi tvoj apík -pred tým skvelý gardista.
U teba ta liečba ako prebehla?
Lebo pozitivný výsledok nie je vidieť.
Keď ti v RuZZku osud zabuchne dvere - určite ti otvorí okno.
RuZZké príslovie.
Ukrajina a ani celý civilizovaný svet nebol pripravený na to,
že vrahovia z fašistického RuZZka neprepadnú Ukrajinu.
Takže štáty, ktoré nečakali nejakú vojnu sú samozrejme - nepripravené.
Iba fašisti v RuZZku boli pripravení, lebo to dlhodobo plánovali..
Koľko ?
No podľa toho pre koľkých " konzumentov " sa robia.
Keby ho súdila Ficova justícia - bol by vyhostený a za 14 dní by sa mohol vrátiť a robiť si selfička.
Ozaj - teraz vážne .
Ten vyhostený Gruzínec si urobil dokonalú 3,14ču z Fica a spol.
Po 2 mesiacoch si robí selfíčka pred Úradom vlády.
Odporúčame