Napíš mužík do Kremľa.
Tam majú TOP info.
napr. 3 dňová ŠO - trvala ozaj iba 3 dni .
Ten zbytok 1 294 dní sú pre jej super úspech - reprízy !!!
Napíš mužík do Kremľa.
Tam majú TOP info.
napr. 3 dňová ŠO - trvala ozaj iba 3 dni .
Ten zbytok 1 294 dní sú pre jej super úspech - reprízy !!!
Myslím - že ZLE.
RuZZko bude zháňať firmy -KTORÉ mu predaju ropu.
Socka .
Po prvé - u nás dnes zatiaľ nepršalo.
Po druhé:
Synovia a aj my - máme lexanom prekryté terasy 6 x 4 m.
Takže nejaký dáždik - nám urobí iba lepšiu atmosféru.
To ale ruZZká onuca NIKDY nezažije.
A tam je to aj správne.
Tí mužíci sú nepoučiteľní.
Nehľadia Gde odhodia horiaci špak...
Primitívovia - nikdy kultúre neholdovali.
Samozrejme slabý.
Posledné dva jeho film sú za desaťročie NAJuspešnejšie na Slovensku.
A posledný - Otec pôjde do USA ma Oskara.Vždy ma pobaví -
keď sa k takýmto veciam vyjadrí nejaký guru od poľnice.
Tiež si myslím, že sa veľmi v tomto smere veľmi polepšili.
Boli sme u syna grilovať.
Skvelá atimosfera - ako vždy keď sa zíde celá široká rodina.
No a ako čerešnička na torte po príchode domov a pustení PC -
takáto skvelá správa.
No nie je to nádherné zakončenie peknej soboty ??
O aké okresné mesto sa jedná ?
Hlavne kolaborantom a ruZZkým šte tkám .
Si sa nedrel, ale mňa tieto tvoje deb iliny zaujímajú asi tak -
ako ma zaujíma počet kmitov krídiel - vážiek nad Amazonkou.
Presne .
Tu nasmradia dosť takí - ako fizi
Tí redaktori a redakcia by si mala okamžite urobiť sídlo niekde
v pivničných priestoroch a hlavne BEZ okien.
Takže v roku 1918 už existoval nacizmus ?
To si ho musel vtedy jedine ty vymyslieť.
Si skvelý...
V Blave a krajských mestách neviem.
No u nás na " vidieku " nepoznám policajta ktorý by bol bohatý.
U nás Gašpar a ani Lúčanský nepôsobili a ani nebývali.
Zrejme im to Tomáš s brusičom názorne nepredviedli v praxi.
Ak áno - teraz sa im hodia znova.
Aspoň vidíš, že sú apolitický
Šukaj s Eštokom si bude musieť urýchlene kúpiť ďalšiu várku antistresových loptičiek.
Ďakujem.. a nápodobne
Odporúčame