Až takto sa hodnotíš ??
Až takto sa hodnotíš ??
Keby vrah Putin nenapadol Ukrajinu -
tak tu dnes nemáme o čom písať a ty mať stresíky z neruZZkej ropy.
A ty pačimu nehasíš ogoňok ?
ŠtB- ák a boľševická ošíp ana sa NIKDY nezemní.
Robí stále to, čo celý jej biedny život.
Udáva.
Kremeľ už určte horúčkovite hľadá nejaké vhodné nemocnice,
školy škôlky, alebo sídliska - že ru*ZZké špi ny.
Lucifer robí inšpekciu v pekle.
Zrazu príde ku kotlu so smradľavými exkrementami
v ktorom stojí po pás Lacika Fantozzi.
A ten prečo nie je ponorený hlbšie ?
Pýta sa sprievodu.
On prosím ponížene súdruh Lucifer - stojí na pleciach nejakého Fica.
3 dňová ŠO latristanu = 1300dní.
Oslavuj ruZZká opi ca.
A pačimu potom Putin vydáva dekréty kvôli vyššej pôrodnosti ?
Oslobodzovanie vrahmi z fašistického RuZZka =
vznik nových plôch _ mesačnej krajiny na zemi
Myslíš, že každý kopíruje tvoje zariadenie a život ?
Komospop -ty ver iba Kremľu.
Je to " veľmoc " s dôchodkami 220 E.
No nie je to nádherný peniaz ?
Mám to chápať ako tu odvetu za ten Prímorsk,
o ktorom tu predvčerom vypisovali kolaboranti a ruZZký odpad ?
B R A V Ó - Ukrajinskí hrdinovia.!!!!!!!!!!!
Škoda len, že sa toto nerobilo už pred dvoma rokmi !
Sláva hrdinom z Ukrajiny !!
Táto boľševicko - ficilovská generácia musí iba vykapať.
Dovtedy zmeny nečačkajte.
A to som ročník 1950
Aký minister - takí podriadení...
None - určite boli na stážach vo Ficilií.
Pedro a potom už tu bude raj ako vo fašistickom RuZku ??
Priemer platov 700 E,
Priemer dôchodkov 220 E,
Počet aut na 1 000 obyvateľov 184.
U nás 487.
Školy s latrínami.
To je fašistické RuZZko - TVOJ vor.
Ty asi budeš nesvojprávný - keď si stále tu.
Mangalica nešetrí kritikou.
Ale žiadosť o vystúpenie nedá.
Toto sú tie špi ny čo imponujú tunajšiemu odpadu.
Ešte som pozabudol.
Na konci tvojho blabolu si sa nemusel podpisovať,.
Opäť klamlivý článok.
Aký by mal mať strach - vrah Putin z jeho mierotvorcov na Ukrajine ?
Odporúčame