Teraz treba VIAC triafať potrubia v latristane.
Teraz treba VIAC triafať potrubia v latristane.
Predstavil si sa - a viac nič ?
Skvelý herec.
Jak v SND tak vo filmoch.
Iba tá reklama na 363 sa nepodarila.
Ale to nie je jeho chyba.
To je chyba autorov projektu.
Film Otec je navrhnutý na cenu - Oskara v USA.
To je dobre.
Aspoň ho neotravuješ..
V tomto s tebou súhlasím.
Takže jedným treba pridať a iným zobrať ?
Logika typickej socialistickej onuce.
Súdruh.
Ja nemám žiaden polovičný.
Ja mám DVA plné.
A čo máš s dolníkmi ?
Niekto ti z nich pretiahol mamičku ?
No keby nebol socializmus skapal - tak určite nemám dva dôchodky
nemál by som možnosť cestovať kde sa mi zachce, kúpiť si čo chcem a kedy chcem a pod.
Myslím, že by bolo vhodne " denacifikovať" komplet Kaliningrad.
RuZZom by odpadli starosti s jeho obranou.
ZSE plyn a podobne transakcie má normalný človek nastavené
ako mesačne platby a nič teda nemusí klikať.
Kto normalný s týmto má problém ?
Zrejme je to kvôli všelijakým nepoctivcov.
Normalní ľudia sa nemusia ničoho báť.
A o čo ide vrahom z RuZZka??
Ukrajina napadla fašistické RuZZko, alebo naopak ?
Stále je oproti - bezbuňkovcovi teda tebe - vo výhode
He he he.
Asi si sa nadrel a zbytočne...
Po manévroch koncom roka 2021 a začiatkom roka 2022 - vrahovia z Kremľa prepadli Ukrajinu.
To si ale už mozgy dážďoviek nepamätajú.
Tie majú kapacitu max. 48 hodín.
Musíš byť ich náruživým čitateľom - ked tu tak dokonale poznáš.
V roku 1918 bol vo Fínsku neonacizmus.
Si skvelý - ale tu ec !
Ako vždy.
Myslíš tých - Šukaja s Eštokom, Rašiho, Erika + Tomáša, a ďalších ?
No a teda tých 55 E mesačne umožní dôchodcom každý mesiac
isť na dovolenku k moru - že ?
Odporúčame