Ferro vďaka Čaputovej má síce boľavé OBE ruky,
ale konečne poznal " sex".
Ferro vďaka Čaputovej má síce boľavé OBE ruky,
ale konečne poznal " sex".
Neskoro plačete súdruhovia.
Vy ste sa neuchádzali a takto to dopadlo..
Tu konči všetka snaha...
He he he.
Také škôlárske, hodne teba...
Vďaka vláde socialistov za posledných 18 rokov.
Gašpar ml. by mal mať asi AŽ dupľovanú ochranku.
Je veľmi nebezpečný pre okolie.
Konoskop - dnes si našiel nejaké obaly s ich podobizňami
v kontaktoch pri Bille v Turzovke ?
A si sa umazal od nich - bez toho aby si niečo pod zub tam našiel ?
Tajné služby ČR, MR a Poľska zlikvidovali fašistických agentov KGB
na ich území.
Slovenská - zlikvidovala dopravnú značku a žltočierného Donge.
Každý robí - čo vie, a na čo má.
++++++++++++++++++++
Zbytočne tu derieme klávesnice.
Fico je vraj s Trupetou veľký kamarát.
Zavolá mu a ten si s tým Wrightom porobí poriadky.
Dajte tomu čas.
Robo momentálne konsoliduje - tak vydržte.
Nord stream je história.
Niečo ako život civilizácie - pred vynálezom kolesa.
Koho toto dnes zaujíma ?
Na mierotvorcu Putina nemám.
To priznám bez mučenia.
Takže tí smeráci a progresívni majú asi smolu.
Mňa sa to netýka - neriešim.
Je to normálne ?
To ste naozaj všetci plochozemci tak TU PÍ ?
Nech ju India predá aj za TROJ násobok.
Ale vrahovia z Kremľa tie peniaze - nedostanú.
India ju od latristanu kupuje za 2/3 - čo platila Europa.
No a to sú riadne ZNÍŽENÉ peniaze pre Kremeľ.
A už sa im MINUL aj rezervný fond.
Šefka ich Centrálnej banky to tvrdí.
partisan - normálne mi slzičku " vytlačila " tvoja kratučká veta.
Dobréééé
Takže toho mydliča Blahu s mafiánom Ficom na tých pódiach hrali nejakí herci ?
Inak senko si dnes mal ?
Som dôchodca, ale žasnem, ako sú tu pí niektorí moji vrstevnici.
Inak najskôr sa medzi sebou dohodnite na tých miliardách čo odchádzajú.
Lebo jeden píše 42, druhý 56 tento
mongol dokonca 70.!!
Za socíku od nás NIČ neodchádzalo a boli sme žobráci.
teraz " odchádzajú " a KONEČNE žijeme ako civilizovaní ľudia...
Samozrejme mimo pologramotných štrabavcov - Ficových oFiec.
Deb ilko.
Odor bol u moci 5 mesiacov !!!
Nemal žiadne kompetencie - ako šéf úradníckej vlády.
Keby si to hodil na Hegera, alebo Matoviča - to by sa ešte dalo prehliadnuť,
lebo tí boli v NORMÁLNEJ vláde.
To si až tak tu pí, že nevieš, čo si aj vláda a kedy môže dovoliť ??
Odporúčame