Slovnaft - ktorého sa to výsostne týka - si to pomaly ani nevšíma.
Podľa včerajšieho vyjadrenia hovorcu a jeho vyjadrenie:
Áno zaregistrovali sme túto informáciu.
Nemáme z nej problém.
Zásoby máme na TRI mesiace a ako sa situácia bude vyvíjať, tak sa zariadime.
No ale tunajší kolaboranti, socky a ostatný negramotní odp ad má z toho už dva dní záchvaty.


