Fico sa teší.
Zvyšuje sa mu tým aj percento jeho voličov ??
Fico sa teší.
Zvyšuje sa mu tým aj percento jeho voličov ??
Áno máme.
Lebo nemáme duté hlavy ako ty a máme aj chuť pracovať.
No ty si z takýchto veci - veľmi.prekvapeny
Mimovladkár RSDr. Kotian z JDS už " nafasoval " na tento rok 800 000 Eur od Fica.
Vráti sa Artúr B z jeho pobytu v raji RuZZku.
Hneď sa ho chopila reportérka Infoh ovien- aby sa podelil so zážitkami.
Súdruh Artúr
Isto ste zažili aj veľa nevšedných zážitkov.
Vedeli by ste sa aspoň s nejakými podeliť?
Artúr rozmýšľa a začne.
No bol som v takej ich typickej osade.
Celá žila družne a to sa mi páčilo.
No a stalo sa,že sa im zatúlala jedna koza.
Všetci chlapi sme ju išli hľadať.
Trvalo nám 14 hodín, kým sme ju našli.
Takí sme boli všetci radi,že sme ju hneď na mieste vyt..kali.
No toto asi nie-nemali by ste iný zážitok ?
Ale hej rečie Artúr.
Asi po týždni som bol v inej osade.
Tam všade žijú rovnako a aj problémy a radosti majú podobne.
Tak sa pre zmenu stranila ovca.
Tiež sme ju všetci chlapi hľadali.
No tá bola stratení viac-tú sme hľadali 2 dni.
No a keď sme ju našli, tak sme ju od radosti na mieste všetci do jedného vyj li.
No toto nie-to sa nedá publikovať.
Skúste teda váš smutný zážitok.
4 dni pred odchodom som sa stratil ja.
Hľadali ma10 hod.
No a keď ma našli
Takže ruZZkí žobráci sú spokojní so svojím biednym životom -
ale bezdomovci v USA už spokojní s ich životom byť nemôžu ???
Bóže ty si ozaj nadpriemerný deb...l.
Samozrejme podľa dem entov v RuZZku všetci žijú všetci iba vo veľkých mestách.
Žiadna dedina, žiadna osada.
Životná úroveň ako v Luxembursku.
Priemer platov 750 E, dôchodkov 250 a ceny ako u nás.
Tie ceny dokumentoval na videách Danko - tomu snáď uveríte.
Či aj on chcel poškodiť fašistické RuZZko ?
Kudy chodil - tudy krad.
Byl socialnej demokrat.
-
Raz sa takéto " vládnutie " Fica a spol. musí v reále prejaviť.
Náhlik s Bartekom majú asi vysokú spotrebu.
Fico dokáže jedine SEBE a svojím blízkym - zvýšiť plat o vyše 100 %%
Otázka.
Pochopila aspoň polovica z tých ficových tu pých voličov - kde Slovensko
Fico za roky jeho vládnutia dotiahol ?
Ja som skeptik a som stále ešte presvedčený - že nepochopili.
Rodinné prídavky úplne zrušiť.
Kompenzovať to nejakým daňovým bonusom pracujúcich rodičom.
Lebo rodinné prídavky sú " výplata " pre Rómov za robenie ich detí.
Lepšie ako mať teplého - tajtrlíka, ktorý skáče ako mu komunista Fico káže.
A Pelegriního manželka - Náhlik ako ?
A Ficová Svetlana - v pohode ??.
Stále žijú - ako tradičná slovenská rodina ?
To je dobrá správa!!
PREČO - EÚ ?
Zbytok EÚ s tým nemá problém.
Však Ficina v rámci politiky na štyri svetové strany nech rieši...
Potrebuješ posypať ?
Pokiaľ by to pomohlo - kúpil by som ho na vás aj za vagón.
Sláva Ukrajine.
Konečne asi kohosi napadne - kupovať ropu od normalných obchodníkov a nie vrahov.
Takže časom by aj ceny mohli isť dole.
Určite budem zaostalým ficinám robiť servis.
Máš Google ??
Tak si nájdi.
V tvojej zaostalosti sa max. zmôžeš iba opisovať deb ilín z Kremeľských sjaciek.
Zajtra ideme do welness do Karlovíc.
Samozrejme ako vždy v ČR si natankujem lacnejší benzín.
Pokiaľ niekto chce - nech do zajtra dovlečie kaniste - natankujem aj im.
Takže chceš aby naši predajcovia nezarobili ?
Vidím zemi rudou - vyžranou a chudou.
Nad ní hvězda pěticípa - pod ní celý národ chcípa.
-
RuZZký sektorový nábytok, obdobe našej " Ikei ".
Dvě otýply na spaní - jeden kýbl na sr aní.
Na zemi udupaná hlína - nad ni obraz Putina.
Odporúčame