Mužík - je to tak jednoduché.
Nech sa ruZkí vrahovia vypakujú z Ukrajiny a mier môže byť aj o hodinu.
Čo je na tom tak zložité ?
Však to pochopí aj náš psík - na rozdiel od kremoš ľapiek.
Mužík - je to tak jednoduché.
Nech sa ruZkí vrahovia vypakujú z Ukrajiny a mier môže byť aj o hodinu.
Čo je na tom tak zložité ?
Však to pochopí aj náš psík - na rozdiel od kremoš ľapiek.
Ešte doplním.
Že na Budapeštianskej dohode - podpísanej Jelcinom
a ušlo mi ktorý to bol prezident USA je jasné deklasované a RuZZkom podpísané -
že keď sa Ukrajina VZDÁ jadrových zbraní, bude je trvale zabezpečená územná celistvosť a NEDOTKNUTEĽNOSŤ zo strany RuZZka.
No a ako to dopadlo ?
Dnes na JOJ 24 bol prierez udalosti od roku 2014.
Presne tam bolo povedané a z vtedajšej doby dokumentovali a filmovou
kamerou zachytené čo a ako sa dialo.
Takže aj Putinom VYRIEKNUTÁ veta o 3 dňovej ŠO - tam odoznela.
RuZZká šľa pka.
Koho zaujíma čo bolo pred vyše 80 rokmi.
Ty si zamrzol v čase a priestore.
Pre teba je ščot - viac ako pre terajšie deti tablet.
A samozrejme podľa plánom mužíkov.
Vy glupci - nikdy nesklamete.
Kremošľ apka.
Ja sa veľkého Slováka URČITE nepokladám.
Hnoj, ako je Danko, Fico a spol. - obchádzam na kilometre.
Ja píšem pre gramotných.
Teba sa to teda netýka.
Namiesto toho si leští bambus
Hitler bol až pri Moskve.
Aká to bola vzdialenosť od Berlína.
No a ako dopadol.
Novodobá história nám ukazuje, že žiaden okupant - nedopadol dobre.
Ono - dosť ich v RuZZku padne od hladu.
Zlaté rezervy sú už fuč, predaje surovín rapídne padajú.
Dengov _ NEZ, zemiakov - NET, a postupne NE budet - vsjo.
Pokiaľ prejdu na to, že začnú žrať rakety - niektorí prežijú.
A čo sa tam dialo, kým ho vrahovia z fašistického RuZZka neprepadli.
Tiež čo sa dialo na Donbase, alebo v Luthansku pre rokom 2014 -kým tam prišli
ruZZkí dovolenkári s plnými poľnými pod velením plk. Strelkova ?
To asi v manuále nemáš - že ?
Okrem slobody si pri tom vybojovali napr. hodinky, práčky, televízory
prípadne celé fabriky ako to bolo v Nemecku po ukončení II. svetovej.
Ráno rozprával nejaký ekonomický analytik - že čo to prinesie.
Malo by to priniesť zníženie cien plynu a ropy.
Napr. Saudi reagovali a navyšujú ťažby, aby uspokojili dopyt kvôli postupnému odstavovaniu
z predajov fašistov z Kremľa.
Čo je pozitívum.
No a pripravuje sa 19 balík a USA tiež idú splniť Trumpové hrozby o navýšení ciel.
Pomaly, ale iste - RaZZija - budet kaput.
Transka, keď máš vystúpenie v nejakom gay bare, tiež tam neťaháš 3 dni.
Tiež má svoj uzatvárací čas.
Prečo by obdobne niečo nemalo by na diskusií ?
Protokolisti USA sa postarali o ruZZkých propagandistov -
ako im náleží a čo si zaslúžia.
Rozkladacie lehátka v hale a dosť.
Prašiví kolaboranti tu - nie sú vyspelý Západ.!!
A kedy to vyhlásil mužík ?
Opäť iba mokré sny, alebo manuál z Kremľa ?
Súdruh nevzdelaný kapitááŇ !
O tom kde a aké veľké budú v určitom priestore dane -
rozhoduje Všeobecné nariadenie mesta, alebo obce.
Tam sa stanovia konkrétne lokality aj s cenami.
Robí sa to komfortu občanov - podľa toho aké majú " výhody " v tej svojej časti.
Kde je tých " výhod " viac - tam sa aj viac platí .
Toto je pre teba zrejme super novinka - že ?
Takže opäť si
Potom Kysuce k Česku.
Podľa transky Šeherezáááády je použitá aj tá reklama o Kofole.
Keď miluješ......
Fico medzi svojimi najbližšími .
Každý týždeň musíme upozorniť aspoň na jeden puč,
inak sme o chvíľu v pUči všetci.
Odporúčame