Kvôli čomu zrovna do tvojej mamičky ?
Vysvetlíš súvislosť ?
Kvôli čomu zrovna do tvojej mamičky ?
Vysvetlíš súvislosť ?
A prečo nie aj primátorov.
Pre každú ulicu aspoň jedného ?
Som rád, že sa negramotná troska prihlási o vysvetlenie.
Nemám problém.
RF = RuZZká federácia
Hlavná stanica je majetkom železníc, prístav - Povodia Dunaja.
karpatic - súhlas.
Tie haciendy vybudované z ukradnutých Euro fomdov majú omnoho krajšie fasády.
Pedro je KLAMÁR keď neustále trolluje v Pravde o ktorej on
sám tvrdí že klame.
Pedro teda podporuje klamstvá !!
Je to typická ruZZká onu ca.
Tichúčko rozkráda štátne príspevky.
Konchita nemá teraz cez prázdniny nejaké vystúpenia na festivaloch?
Že tu trepe nezmysle ?
Asi Fico a ak nie on - tak bezmozgovci si to sami vyfabulujú...
Pedro - môžem poprosiť o zapnutie tvojo prekladača ?
Lebo už si prehriaty / alebo prihriaty / a tým tvoje slovné spojenia nedávajú zmysel.
Ale však TRI dni sa ešte nenaplnili .
Iba 1 267.
Zaujímavý názor.
No ale Gdo má pod palcom TIPOS ?
Nebodaj opozícia, alebo nejaký Gruzínec ?
Takže aj Huljak týmto verejne deklaruje,
že súčasná vládna koalícia je iba banda ZLODEJOV a mafiánov.
A Pedro zase dostal záchvat a zavíruje to tu.
Ale si potrebuje sám so sebou pokecať.
Pokiaľ ži v iluzií, že niekto - Gramotmný, opakujem Gramotný berie na vedomie tie jeho
zvratky tak je ešte tupší - ako ho mám zaradeného.
Glupko _ Pista.
Film je FIKCIA.
Filmy sú točené aj o Hitlerovi, Gottwaldovi, Stalinovi a pod.
No ale to je ne tebe príliš veľký level.
Každý má nárok na chybičku...
Nečítal som to celé.
Potom sorry.
V prípade irónie saTivoli -mu ospravedlňujem.
Leninko.
Napriek tomu, že som ročník 1950 mám aj titul - Ing.
Prečo ťa to trápi ?
Niekto žije v súčasnosti a spomína Arkana,
niekto žije 80 rokov za opicami a okrem Banderu už o ničom nevie.
Keby nebolo NATO zasiahlo, tak sú tam komplet vyvraždení
príslušníci iných národnosti a
Srbsko vedie vojny dookola ako fašistické RuZZko.
Odporúčame