Fico je regulerný - deb il.
Však sa tak o ňom vyjadrilo skoro 800 psychiatrov a psychológov.
Minimálne polovica z nich sú súdní znalci.
Treba k tomu viečo viac dodať ?
Fico je regulerný - deb il.
Však sa tak o ňom vyjadrilo skoro 800 psychiatrov a psychológov.
Minimálne polovica z nich sú súdní znalci.
Treba k tomu viečo viac dodať ?
Takže ďalšie dve dediny, kde po " oslobodení " nebude 50 rokov ani tráva rasť.
Inak - veľký pokrok si urobil, keď si z leporela prešiel na PL.
A pointa mužík je v čom ?
No a po 6 slovách máš nutkanie - podpisovať sa ?
Nie je ti niečo z toho tepla ?
Prťka.
To myslíš Harabína - p r e z i d e n t a ?
VŠETKO čo pomôže napadnutej Ukrajine pred vrahmi z fašistického RuZZka bude dobré.
Kotrba.
Ďalší kremeľský aná lník ?
Takže máš leninko - konkurenciu.
Hranica s NATO sa fašistom z Kremľa za posledné 2 roky predĺžila o 1 480 km.
Prečo ste oší pane z Kremľa nekvičali voči Švédom a Fínom ?
Vraha - ako je v Kremli by náhodou nepotrebovala ?
Deb ilná Prťka o 14:42.
Územia kradnú iba podradné a zaostalé hordy i - momentálne fašistické RuZZko.
Zhodou okolnosti tá Aljaška bola RuZZka.
USA ju KÚPILI - neukradli, ako to robia fašisti z Kremľa momentálne na Ukrajine.
Stalo sa pri jednej medzivládnej návšteve v Brazílií.
Viceprezident Brazílie hovorí.
Srdečne vítam prezidenta Juhoslávie.
Fico nervozne prešľapuje a čaká čo sa bude diať ďalej.
Vtedy protokolista niečo pošepne viceprezidentovi.
Ten bradavičnatý nie je z Juhoslavie, ale zo Slovenska.
Juhoslávie už neexistuje.
Na to riekne viceprezident.
Keď mne sa všetci ti boľševickí zm rd i z toho RuZZkého bloku
stále pletú.
Pedro - verný svojím tradíciám opäť ostáva rožným statkom
keďže link na to nedá.
Adolf napádal iné štáty.
Putin napáda iné štáty.
Rozdiel je iba v letopočte.
Áno - ked tvrdil, že jeho voliči a obdivovatelia sú NAJ spros tejší.
Ani samotný Hitler by to tak dokonale ako ty predniesol.
Fašistické RuZZko skvelé kopíruje " cestu prosperity " ZSSR.
Chce to svoj čas - aby dopadlo rovnako.
Usrael o 10:25 nižšie.
Ukrajina NIKDY žiadne atómové zbrane nevlastnila.
Dá sa toto komentovať ?
No Kremeľ s tým " vyhladzovaním " Ukrajiny má bohaté skúsenosti.
Terajší " hrdina " vo fašistickom RuZZku - Stalin ich nechal svojho času vyhladovieť.
A kedy ju už oslobodzovali súdruh ?
Odporúčame