Mazurek a inteligencia - nesranduj.
Alebo Urhík.
O jeho YntelihencYi som si urobil obraz za COVIDU a opatrení.
Bol nejaký protestík ficín pred prezidentským palácom.
Tam ho odchytila redaktorka z Narkózy a dala otázku-
čo tam robí v čase opatrení.
No a ten s vypučenými očami ako ropucha do mikrofónu zabľabotal,
že tam je na prechádzke, lebo tam je pekná príroda.
Kto pozná priestor - tak vie aká tam je " príroda ".
No skoro som vtedy od rehotu spadol z gauča.
Alebo jeho výrok ku koncentrákom.
Že on nie je historik.
Takže toľko k inteligencií tých fašistických kreatúr.


