VSP - ty skrachovaná ruZZká onu ca.
Národ - robí jeho kultúrne chovanie a vyspelosť životnej úrovne jeho obyvateľstva .
Čo z toho spĺňa fašistické RuZZko, alebo nacionalistické Srbsko ?
VSP - ty skrachovaná ruZZká onu ca.
Národ - robí jeho kultúrne chovanie a vyspelosť životnej úrovne jeho obyvateľstva .
Čo z toho spĺňa fašistické RuZZko, alebo nacionalistické Srbsko ?
Príde chlapík do drogérie a pýta sa predavača.
Viete u nás v paneláku sa veľmi rozmožili myši, nemôžeme používať pivnice kvôli ním.
Nemáte niečo ako sa ich zbaviť ?
Ale máme.
Novinku !!!
ROBOMYŠ.
Funguje zo tak, že ju pustite.
Ona vypúšťa zvláštny pach a všetky myši bežia za ňou.
Ona takto pobeha po priestore asi pol hodiny si potom nájde cestu
do najbližšieho potoka, alebo rieky a tam vbehne.
Myši samozrejme za ňou a vy máte po probléme !!
Skúsim - beriem.
Za tri dni pribehne rozradostený zákazník a chváli.
Je to fantastický výrobok.
Veľmi nám pomohol.
Chcem sa opýtať.
Niečo ako ROBOKOMUNISTA nemáte v ponuke ?
Si ozaj " boľšoj " mozogan.
Takže o svete a čo sa udialo, alebo deje netreba písať.
Nemá to vplyv na tvoj biedny život niekde - za lazom.
Tivoli - je mi ťa nesmierne ľúto.
Kvôli tomu, žre si nesvojprávný a nemôžeš sa rozhodnosť -
a sám od seba z Pravdy a debaty slobodne odísť.
Napr. na Infoh ovna, Zjem aj vlek, alebo Pohlavné správy.
Držia ťa tu za nejaký trest ?
A o Putinových nacistoch - Wagnerovcoch by si niečo nechcel ?
Ferro sa potreboval pred nocou urobiť.
Tak sa ako vždy na ex. ......-- urobil.
A fašistické RuZZko ako na to reagovalo ?
Kritizovalo Izrael ?L
No daj nejaký link ty nešťastné ruZZké tupeľo.
To sa podpisuješ, či predstavuješ o 20:52
Slovo vodca sa používa k primitívnejším zoskupeniam.
Vodca stáda, vodca vlkov, u primitivných kmeňov- vodca kmeňa.
Vo fašistickom RuZZku - vodca a vrah Putin.
Tiež by som bol za.
Aspoň by sa ušetrilo naťahovanie času Kremeľským vrahom.
Je dobre že toto Trump pustil do sveta.
Aspoň ukázal - akým smerom sa to bude asi uberať.
Súhlas.
Ja som bol taký žandár, ako ty mysliteľ a úspešný človek.
senko žrút od Setechova.
Za socíku sme boli obohnatí ostnatým drôtom a predsa sem tam niekto ušiel.
Podľa ruZZkej onu ce sú asi na hranici medzi BY a UA čo meter vedľa seba pohraničníci.
cest - a ty cest- ou po senko de Setechova tiež niečo vykrikuješ ?
A zrovna o 16:43 ??
Prečo by mal dostať zrovna teba ?
Patrí k 17:01
To je deb il - tan bakunin.
Rakúšania už nemajú priestor na rozširovanie a PRETO mali záujem o Bratislavu,
aby uspokojili čo NAJviac zákazníkov.
Ale podľa deb ila bakinina - asi im Blava robí konkurenciu a kúpili a ZAPLATILI by zaň pre to aby ho zavreli.
No a aj takýto má tiež volebné právo a nárok na soc iálku.
Len aby to vyšlo.
A Ficova linka do Číny bude spustená - KEDY ?
Tupé Ofce - neviete od vášho mesiáša niečo viac ?
Milanx - lenže voliči terajšej vládnej koalície majú IQ daždoviek a tie majú ako tvrdia vedci pamäť max. 48 hodín.
Takže už v piatom keby robili znova prieskum - boli by iné čísla.
Jednoduchí by už nedeli že nejaký tender bol.
Veď je dovolenkové obdobie.
Vôbec sa tomu nedivím.
Boľševici a kremeľskí fašisti - boli, sú a aj budú stále rovnakí.
To vraždenie, terorizmus a ničenie majú v DNA.
Odporúčame