Ani tu nepotrebuješ rúško ak sa nebycyklujes pomedzi iných ľudí ale len sám niekde v prírode.
Ani tu nepotrebuješ rúško ak sa nebycyklujes pomedzi iných ľudí ale len sám niekde v prírode.
Nie všade "vonku" je v prírode. Niekde je "vonku" na jednom mieste viac ľudí ako aktuálne v MHD. Napríklad my máme pri dome akési svojpomocné (neoficiálne) športovisko kde sa ľudia chodia ponaťahovať. Prišiel som lebo tam nikoho nebolo. O 5 minút došli štyria ďalší v skupinke bez rúšok a začali okolo mňa funieť. Keď nepochopili môj vyčítavý pohľad, som sa radšej pobral.
Vydrž kým sa doplnia štatistiky. COVID je v Taliansku ani nie 4 mesiace. Chrípková sezóna trvá 6 a to časť na konci roka a časť na zaciatku. Takže ešte máme za sebou len polovicu tohtoročnej chrípky. A ešte nevieme či ma aj Corona nejakú sezónu alebo, či to nezotrva celý rok, alebo sa to nevráti.
Kto ti bráni začať pracovať ? DSS Pezinok zháňa pomocný personál, tak sa prihlas.
Možno aj Brexit teraz zrušia, keď už dôvody pominuli.
Koľkí z nich boli nakazení ? Nevieme ? Teda aspoň počet pozitívne testovanych z nich poprosím .
Tebe by sa páčilo keby som ti cestou z obchodu dýchal na krk ? Čo ty vieš či nerobím v domove dôchodcov v Pezinku ? Alebo si jeden z tých čo sa rád obtiera o spolucestujúcich v električke ?
Kto chce pomôcť hľadá spôsoby, kto nechce hľadá dôvody..
Ty si v posledných týždňoch nebol na Bratislavskej hrádzi však ? Takých "športovcov" ako ty je tam na meter štvorcový viac ako v Testu pred obmedzením vstupu. A takmer každý bez rúška zadychčani ako pes na slnku, kašle to, kýcha ( lebo pele) chriacha okolo seba, ... Stačilo mi, už tam nepôjdem. Podľa mňa miesto kde sa najskôr človek nakazí. Moce sa to tam jeden cez druhého, oproti sebe 20 cm namiesto 2m...
Roznášači vírusu sú ty a tebe podobní, ak si to ešte nepochopil. Ty budeš riadne tupelo.
Tie štatistiky nik doteraz nejako priebežne neviedol preto nie sú. Ono presne príčiny úmrtí sa u väčšiny úmrtí pokiaľ nie sú podozrivé ani nestanovujú. Nedá sa robiť každému pitva. Aj štatistiky u Corony obsahujú len tých čo boli otestovaní alebo kde COVID určila pitva. Takže mnoho mŕtvych nakazených Coronu ani vie je v tých štatistikách.
Samosprávy pripomínajú aby ľudia nezabúdali nosiť rúška. Lenže to nie je zábudlivosť, ale ignorácia. Konať by mala polícia v takých prípadoch.
zrejme humanitárnymi bombardovaním, podobne ako Srbsku v 90-tych rokoch. Čo tak namiesto tej "pomoci" zrušiť sankcie vrátiť Iránu zadržané doláre ?
To musia mať kvalitné chladenie na tých štadiónoch. Na našich sa ľad roztápa už v máji.
Odsťahuj sa do New Yorku a potom odtiaľ komentuj tu "zbytočnú" paniku. Alebo sa prihlas za sanitara do červenej zóny nemocnice. Tam takých ako ty, čo sa neboja potrebujú.
Karma je zdarma. Takéto reči mal najskôr Johnson, potom Trump, aj Ruskí "experti" keď prileteli pomáhať Talianom považovali rúška za zbytočnosť a už môžu pomáhať akurát tak sami sebe...
Odporúčame