Ako čítam tie príspevky, mám dojem že najväčší problém na svete pre 90 % Slovákov je, že im premiér zakázal rozniesť vírus po celom štáte. A to som posledné roky vídal tak málo kupačov, až som mal dojem že ľudia majú tie sviatky na háku a kupačke sa oddáva maximálne štvrtina rodín. Podľa reakcií z diskusie má zrazu problém so zrušenou šibačkou 9 z 10 ľudi. Začínam veriť tomu že je to celé trucpodnik a keby sa zákaz nevyhlásil, každý by prespal celé sviatky doma pred televízorom.

