Som nevedel žeaj taký Irán je 5G veľmoc...
Som nevedel žeaj taký Irán je 5G veľmoc...
Nedá sa vedieť o niečom co neexistuje. Ibaže by Kuba poznala ten vírus už v roku 2018. Lebo len testovanie každej novej vakcíny musí trvať minimálne rok. Vývoj a masová výroba tiež nezaberú len týždne.
Čína importovala 100 chorých z Ruska v jednom lietadle. Škoda že neinformovali či tých 100 ľudí bol celkový počet cestujúcich alebo ich v Tom lietadle sedelo viac. Poskytlo by to obraz o % nakazených v Rusku. Alebo žeby v Rusku vírus napádal len Číňanov a dezinfekcia zvnútra 70% vodkou na domáce obyvateľstvo funguje ?
Komu? Tým pár jednotlivcom čo sa dali zaočkovať? Tohto roku dokonca vakcíny proti chrípke boli nedostatkový tovar, takže sa nezaockovali ani všetci tí čo chceli. A to nikdy nebolo viac ako 3% populácie.
U nás ťa predsa tiež lekár pokiaľ nie si v kritickom stave nedá testovať a povie ti nech ležíš doma v posteli. A nefiguruješ v žiadnej štatistike.
Američania vedia kedy bude vrchol u nás, ale netušia kedy u nich. Výsledky testovania zrejme idú najskôr na oplotenú ambasádu.
Ešte by mohli povedať podľa čoho vyberajú ľudí na testovanie. Denne sa na internete sťažujú ľudia s príznakmi že doktori ich odmietajú dať otestovať a len im príkážu im zostať v karanténe. Takto sa v štatistike pozitívnych vôbec neobjavia. Koľko je u nás takých ľudí ktorí majú príznaky, sú doma v karanténe a neboli otestovaní ? Sleduje ich niekto ? Prečo taká štatistika neexistuje a nezverejňuje sa ? Chápal som to za Pelleho kým nebolo dosť testov, ale kto sú tí >2000 ľudia denne keď ich toľko testujú a nie sú medzi nimi chorí ?
Mýtny systém to robí, len to nik nevyužíva okrem SIS
Ak si si nevsimol, už nevládne Smer, ty politický dinosaurus. Ešte na Mečiara zaspomínaj...
Ešte by mohol povedať podľa čoho vyberajú ľudí na testovanie. Denne sa na internete sťažujú ľudia s príznakmi že doktori ich odmietajú dať otestovať a len im príkážu im zostať v karanténe. Takto sa v štatistike pozitívnych vôbec neobjavia. Koľko je u nás takých ľudí ktorí majú príznaky, sú doma v karanténe a neboli otestovaní ? Sleduje ich niekto ? Prečo taká štatistika neexistuje a nezverejňuje sa ? Chápal som to za Pelleho kým nebolo dosť testov, ale kto sú tie >2000 ľudia denne keď ich testujú a nie sú chorí ?
Štátne labáky dojili štát ? Perpetuum mobile ?
Škoda že nemáme Filipínskeho prezidenta. Už by mala guľku medzi oči.
Dobrý advokát preukáže že ona tu predtým vôbec nebola. Len si niekto neznamy na pár dní požičal jej občiansky preukaz.
Načo máme v skladoch tisíce monitorovacích náramkov ?
Rozprávajú sa dvaja psy:
- nevieš prečo ľudia musia teraz nosiť náhubky ?
- lebo ignorujú povely "sadni" a "zostaň"
Ešte by mohol povedať podľa čoho vyberajú ľudí na testovanie. Denne sa na internete sťažujú ľudia s príznakmi že doktori ich odmietajú dať otestovať a len im príkážu im zostať v karanténe. Takto sa v štatistike pozitívnych vôbec neobjavia. Koľko je u nás takých ľudí ktorí majú príznaky, sú doma v karanténe a neboli otestovaní ? Sleduje ich niekto ? Prečo taká štatistika neexistuje a nezverejňuje sa ? Chápal som to za Pelleho kým nebolo dosť testov, ale kto sú tie >2000 ľudia denne keď ich testujú a nie sú chorí ?
Žiadni poslanci ho nechceli, veď išli voľby a aj hlas antivaxera je hlas.
"Z wu-chanského príbehu sa Európa nepoučila. Ba ani z toho, že sa to Čína snažila spočiatku ututlať. Aj severné Taliansko, aj Rakúsko sa pred lyžiarmi v lyžiarskych strediskách nechválili nákazou. A dnes množstvo ľudí žaluje rakúske strediská, že ich nevarovali. Ale podstatné je, že ochorelo desaťtisíc ľudí a ďalších dvadsaťtisíc neochorelo. Európa okopírovala čínske chyby."
A ja že skade Matelko tu žalobu na Pelleho zobral.
Odporúčame