Iba z VW. Úradníci makajú.
https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsd…
Keď klikneš na mape na Slovensko zobrazí sa ti presne tá tabulka
Nuž uvidíme aký výsledky ukážu testy týždeň po bude po Veľkej noci keď sa na sviatky vráti 70% Bratislavy kde je najviac nakazených "domov".
A našich lekárov, sestry a predavačky netestujú nik.
Vývoj čo bude po Veľkej noci keď sa na sviatky vráti 70% Bratislavy kde je najviac nakazených "domov".
Minister práve na TA3 priznal že testovanie samoplatcov nemá žiadny zmysel, len vylepšuje štatistiky lebo testovať za peniaze sa dávajú zdraví ľudia. Na druhej strane priznal že medicínsky infikovaní ľudia pre veľkú vyťaženosť odberných posádok môžu čakať aj niekoľko dní na odber. Pritom žiadne plošné testovanie lekárov, sestier ani predavači si sa neplánuje. Teda hlavne že dohodli Pente biznis ktorý v boji s nákazou nijako nepomáha, len míňa testy.
Lex Haščák je už minulosť.
Tiež povedal že nákaza sa nezvyšuje, čo je povzbudivé. No uvidíme po veľkej noci keď sa takto povzbudení ľudia na sviatky z Bratislavy ( kde je ďaleko najviac prípadov) rozlezú po celom Slovensku navštíviť rodičov a ďalších známych.
Minister práve potvrdil, že to testovanie samoplatcov vlastne nedáva zmysel. Ale už nepriznal že by sa mali tie testy ušetriť pre lekárov, sestry a predavačky.
Vláda nás pomaly pripravuje na to, že vírus tu bude minimálne do ďalšej zimy. Neviem ako dlho vydržíme v takomto štádiu akejsi predklinickej smrti. Neviem si predstaviť leto bez kúpalísk, športu, opekaciek, letných terás...
Ak teda máme takto fungovať, resp. skôr nefungovať, začínam veriť tomu že 2 týždne vypnutia v apríli by sme mohli vyskúšať. Len mi musí Igor vysvetliť, ako zabránime importu vírusu zo zahranicia. Mám totiž dojem, že jedno opatrenie sme nezvládli, a to karanténu ľudí individuálne prichádzajúcich zo zahraničia a tí rozniesli nákazu po celom Slovensku. Rovnako ak spätne hodnotím situáciu, vychádza mi že mal byť zavedený zákaz vycestovania z Bratislavy hneď po objavení sa prvých pripadov. Exodus do Jasnej, Tatralandie a na chaty v druhom týždni marca, keď si ľudia karanténu zamenili za predĺženie jarných prazdnin nám priniesol týždne karantény navyše.
Áno, a lekárov, sestry, predavačky a policajtov netestujú nik. Tam treba hľadať a nie u milionárov čo sa skrývajú v bunkroch.
Tak prečo nakupujete z Číny? Pribalili ti aj vírus.
Ak sa dnes nakazíte, zomrieť môžete o mesiac. Následky dnešného porušovania opatrení tak uvidíme o mesiac, hovorí popredná epidemiologička Zuzana Krištúfková zo Slovenskej zdravotníckej univerzity.
Začne sa hneď... ako kríza povolí... Takže o rok.
Som zabudol, elita pije len whisky a z tej sa neblije.
"Ak sa dnes nakazíte, zomrieť môžete o mesiac. Následky dnešného porušovania opatrení tak uvidíme o mesiac", hovorí popredná epidemiologička Zuzana Krištúfková zo Slovenskej zdravotníckej univerzity.
Vystahuj sa ihneď do USA, tam môžeš kričať koľko chceš.
Vláda nás pomaly pripravuje na to, že vírus tu bude minimálne do ďalšej zimy. Neviem ako dlho vydržíme v takomto štádiu akejsi predklinickej smrti. Neviem si predstaviť leto bez kúpalísk, športu, opekaciek, letných terás...
Ak teda máme takto fungovať, resp. skôr nefungovať, začínam veriť tomu že 2 týždne vypnutia v apríli by sme mohli vyskúšať. Len mi musí Igor vysvetliť, ako zabránime importu vírusu zo zahranicia. Mám totiž dojem, že jedno opatrenie sme nezvládli, a to karanténu ľudí individuálne prichádzajúcich zo zahraničia a tí rozniesli nákazu po celom Slovensku. Rovnako ak spätne hodnotím situáciu, vychádza mi že mal byť zavedený zákaz vycestovania z Bratislavy hneď po objavení sa prvých pripadov. Exodus do Jasnej, Tatralandie a na chaty v druhom týždni marca, keď si ľudia karanténu zamenili za predĺženie jarných prazdnin nám priniesol týždne karantény navyše.
Vláda nás pomaly pripravuje na to, že vírus tu bude minimálne do ďalšej zimy. Neviem ako dlho vydržíme v takomto štádiu akejsi predklinickej smrti. Neviem si predstaviť leto bez kúpalísk, športu, opekaciek, letných terás...
Ak teda máme takto fungovať, resp. skôr nefungovať, začínam veriť tomu že 2 týždne vypnutia v apríli by sme mohli vyskúšať. Len mi musí Igor vysvetliť, ako zabránime importu vírusu zo zahranicia. Mám totiž dojem, že jedno opatrenie sme nezvládli, a to karanténu ľudí individuálne prichádzajúcich zo zahraničia a tí rozniesli nákazu po celom Slovensku. Rovnako ak spätne hodnotím situáciu, vychádza mi že mal byť zavedený zájazd vycestovania z Bratislavy hneď po objavení sa prvých pripadov. Exodus do Jasnej, Tatralandie a na chaty v druhom týždni marca, keď si ľudia karanténu zamenili za predĺženie jarných prazdnin nám priniesol týždne karantény navyše.
Nezmysel, ľudia chodia z roboty poobede. Ale súhlasím že dôchodcom by malo stačiť 9-11, tiež by mali mať otvorené všetci 6-22 aby sa nakupujúci rozložili. V Dubaji prikázali mať potravinám otvorené non stop.
Odporúčame