" Počas piatka pribudlo na Slovensku 13 potvrdených prípadov koronavírusu, testovali 2 174 vzoriek"
Preboha to koho testujú? Samých samoplatcov?
" Počas piatka pribudlo na Slovensku 13 potvrdených prípadov koronavírusu, testovali 2 174 vzoriek"
Preboha to koho testujú? Samých samoplatcov?
Česi uvoľnili predaj respiratorov do zahraničia. Naši lekári stále žiadne nedostali. Prečo nenakupujeme u susedov ? Vyrábajú to tam minimálne 3 firmy.
USA je 5x Taliansko, ale Taliani to tam majú od januára, USA od Marca, do týždne to dobehnú.
Oni použili vnútornú dezinfekciu 70% vodkou.
Veľmi dobrý článok. Prečo Matovič nezačne nakupovať? Zdravotníci stále nemajú respiratory.
Súvisí diera s vyšším používaním dezinfekcii na báze chlóru v posledných mesiacoch ?
Skôr by som povedal experimentátorom typu Dr. Mengele. Veď kto iný by si dovolil vystaviť celé obyvateľstvo vedome nákaze veriac v nikým neoverenú teóriu že tak národ získa akúsi kolektívnu imunitu. Pritom o Tom víruse vôbec nič nevedeli aké má vlastnosti, ako sa bude správať ani to, či vôbec tí čo ho prekonajú sami nejakú imunitu získajú.
Juhokórejskí činitelia v piatok oznámili, že sa koronavírus opäť preukázal pri 91 pacientoch, ktorí sa podľa predchádzajúcich testov zotavili. Skôr než k opakovanej infekcii ale podľa Kórejského centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (KCDC) mohlo dôjsť k „reaktivácii“ vírusu. Informovala o tom agentúra Reuters.
Takže čím menej ľudí sa nakazí, tým menšie riziko recidívy.
Juhokórejskí činitelia dnes oznámili, že sa koronavírus opäť preukázal pri 91 pacientoch, ktorí sa podľa predchádzajúcich testov zotavili. Skôr než k opakovanej infekcii ale podľa Kórejského centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (KCDC) mohlo dôjsť k „reaktivácii“ vírusu. Informovala o tom agentúra Reuters.
Toto hovorí za všetko:
"Prvú obeť nákazy zaznamenalo čínske mesto Wu-chan 9. januára. Hranicu 50-tisíc mŕtvych svet prekonal o 83 dní neskôr, k prekročeniu 100-tisíc obetí však stačilo už len osem dní". Predpokladám že 200 000 dosiahneme niekedy koncom budúceho týždňa.
Už len tie maloobchody nám ekonomiku zachránia. Prečo stojí výstavba diaľnic? Stavbárom predsa nik robiť nezakázal.
Ani nie 158 000 chripok za celú sezónu a 57 umrti je celkom o.k. Niekto tu vypisovali že u nás na chrípku zomrie ročne 800 ľudí. Chrípkové sezóna má cca 5 mesiacov, Covid je tu mesiac.
Na porovnanie Lombardia má 10 miliónov obyvateľov, teda cca 2x čo my. Lombardia má potvrdených 55 000 prípadov COVID čo by u nás znamenalo asi 27 500 potvrdených prípadov keby sme to brali na ľahkú váhu ako Taliani.
Na konci roku 2019 se v severní Itálii objevil zvýšený výskyt případů zápalu plic a chřipky, včetně zvýšeného počtu úmrtí lidí s touto diagnózou. Italští vědci proto pojali podezření, že nový typ koronaviru se mohl do Itálie dostat už na přelomu října a listopadu 2019 a začali zpětně zkoumat podezřelá úmrtí z tohoto období.[6][7]. Klamala teda Čína alebo EU ? https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Pandemie_cov…
Na konci roku 2019 se v severní Itálii objevil zvýšený výskyt případů zápalu plic a chřipky, včetně zvýšeného počtu úmrtí lidí s touto diagnózou. Italští vědci proto pojali podezření, že nový typ koronaviru se mohl do Itálie dostat už na přelomu října a listopadu 2019 a začali zpětně zkoumat podezřelá úmrtí z tohoto období.[6][7]. https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Pandemie_cov…
Radšej si budem teraz na jar 2 mesiace "ničiť ekonomiku" ako hneď všetko pootvárať a potom celé leto tráviť v domácom väzení ako Taliani kde bojujú s nákazou už štvrtý mesiac a na konci tunela stále žiadne svetlo.
Osadám sa testovačí, odkedy tam potvrdili vírus, vyhýbajú oblúkom.
Cca 200 ľudí žije už 34 rokov v zamorenej zóne. A vraj rádioaktivita škodí. Možno ich ochráni pred Coronu tak ako ich chráni pred inými chorobami.
Odporúčame