Ďalšie znižovanie úrokov nesposobi žiadne firemne zmysluplné investície len ďalší nárast cien nehnuteľnosti. Takmer žiadne podnikanie dnes za rok nevynesie viac ako ročný nárast cien nehnuteľnosti. Tak všetci len stávajú alebo kupujú byty na kšeft. Naprieč celou Eurozonou. Skutočne podnikanie je totiž náročnejšie a rizikovejsie ako bohapuste čakanie na štatistiku o koľko zase tie naše byty stúpli na cene. Len aby si raz nenatlkli hubu všetci tí čo vlastnia 4-5 bytov keď ta bublina splasne.


